Цього року вперше в історії Одеського міжнародного кінофестивалю офіційним дизайнером фестивалю стане чоловік – Іван Фролов. Окрім образів для Одеського кінофестивалю, дизайнер також створить ексклюзивний наряд Вікторії Тігіпко для урочистої церемонії вручення нагород Другої національної кінопремії.

Дизайнер Іван Фролов розпочав свій творчий шлях у 14 років. Він був стилістом телевізійних проектів, створював концертні образи українським зіркам, як художник з костюмів. 2011 року заснував бренд одягу FROLOV і почав роботу над створенням капсульних колекцій. 2013 року бренд отримав Гран-прі XIV Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів “Погляд у майбутнє”, а протягом наступних років неодноразово ставав переможцем Національної премії в галузі моди Best Fashion Awards у номінаціях “Відкриття року” (2014), “Прорив року” ( 2016) і “Найкраща fashion-постановка” (2015-2017).

Саме Іван Фролов створив вбрання для Джамали, в якому вона перемогла на Євробаченні 2016-го

Саме Іван Фролов створив вбрання для Джамали, в якій вона перемогла на Євробаченні 2016-го

Інтелігентна провокація і своєрідна гра на межі дозволеного – те, на чому основана філософія бренду FROLOV. Саме Іван Фролов створив вбрання для Джамали, в якому вона перемогла на Євробаченні 2016-го, а після конкурсу цю сукню відібрали для експозиції в музеї АВВА в Стокгольмі.

Одяг FROLOV вибирають також Луна, Тіна Кароль, Монатік, Надя Дорофєєва, Катерина Осадча, Маша Єфросиніна та інші українські зірки. Крім того, бренд популярний серед зірок світового масштабу, таких як Міла Йовович, Дуа Ліпа і Демі Ловато.

Нагадаємо, що 9-й Одеський кінофестиваль відбудеться з 13 по 21 липня.