25 квітня стартувала українська премія “Для жінок у науці”, яка є частиною глобальної ініціативи компанії L’Oreal і вже існує у 117 країнах світу.

Цього року три найбільш талановиті, яких обере журі, жінки-науковці отримають грошову премію у розмірі 120 000 грн кожна, повідомляє НВ Style.

Глобальна програма створена у партнерстві з ЮНЕСКО і має на меті  відзначити передовий науковий досвід жінок-науковців та допомогти досягти визнання, на яке вони заслуговують.

a

Протягом останніх 20 років було відзначено 3100 жінок-науковців, залучено понад 50 наукових установ найвищого рівня у всьому світі та 102 лауреати отримали нагороду за досягнення у науці,  серед них три отримали Нобелівську премію.

Організатор програми – L’Oreal Ukraine, науковий партнер – Національна Академія наук України, організаційний партнер – Центр Розвиток Корпоративної соціальної відповідальності. Українська премія є частиною глобальної програми L’Oreal-ЮНЕСКО і організовується під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО.