8«Mirotel Resort & Spa» – сучасний 5-зірковий готельно-рекреаційний комплекс, розташований у самому серці бальнеологічного курорту Західної України, в місті Трускавці. Головною перевагою комплексу «Mirotel Resort & Spa» є один з найбільших в Україні лікувально-діагностичних центрів «Мед-Палас», який надає широкий спектр лікувальних та діагностичних процедур.

71

СПА-центр пропонує гостям комплекс саун, басейнів (зокрема спортивний, довжиною 25 м), джакузі, тренажерний зал, а також великий спектр процедур для догляду за шкірою обличчя і тіла з використанням сучасних косметичних засобів.

4  5

Наші гості можуть насолодитися екзотичними СПА-послугами, провести лікувально-косметичні процедури для обличчя і тіла на основі високоякісної професійної косметики, останніх досягнень дерматології та новітніх сучасних апаратів. Дозвольте собі розслабитися і відчути гармонію разом з таласопроцедурою Scin Eco System, детоксикаційним обгортанням, апаратними процедурами LUMICELL ХВИЛЯ 6 для моделювання тіла, а також скористайтеся програмами багатофункціональної системи Vitalaser, яка забезпечує безін’єкційну лазерну біоревіталізацію з омолоджувальними процедурами на основі японської косметики Faith Group, FORLEE’D.

Комплекси процедур для очищення організму і виведення токсинів протягом одного-двох тижнів дозволять вам відчути приплив сил, знімуть стрес, допоможуть розслабитися і знайти емоційну рівновагу.

Програма “Детокс” відновлює здатність адаптації до стресових ситуацій і забрудненого довкілля. Допомагає оздоровитися і бути в гармонії зі світом та людьми, які вас оточують.

6  9