28 червня на площі Ринок в рамках фестивалю Leopolis Jazz Fest відбудеться концерт гурту ONUKA.

Початок концерту – о 17.00! Вхід – вільний.

ONUKA – український електронний музичний гурт. До Дня Конституції музиканти виконають пісні українською та англійською мовами. Лунатимуть як нові, так і легендарні хіти гурту у виконанні Ната Жижченко.

ONUKA – це спільний проект відомого українського саундпродюсера та музиканта Євгена Філатова (The Maneken) і Нати Жижченко – екс-вокалістки Tomato Jaws і Kooqla. Перший сингл ONUKA вийшов 2013 року. Восени 2014 року вийшов дебютний альбом проекту, що включає хіти «Look», «When I Met You», «Time» і «Місто». Взимку 2016 року ONUKA оголосили про запуск власного лейблу Vidlik, першим релізом якого став однойменний 5-трековий EP.

 Фірмове звучання проекту – це органічний мікс з електроніки, актуальної поп-музики та української етніки.
Творчість ONUKA – це міст між минулим і майбутнім. Багата спадщина української етніки в контексті стильної сучасної електроніки набувають ваги, статусу та благородності, притаманних українській музичній традиції. ONUKA першими змогли донести це до широкої аудиторії. Зробили це переконливо й зі смаком.
Ідеолог проекту Ната Жижченко і саунд-продюсер Євген Філатов (The Maneken), домігшись значного успіху (кожен у своїх проектах) на ниві створення дип-хаусу, дискохаусу та електрофанку в рамках ONUKA вирішили все зробити інакше. Їхня територія – перехрестя багатьох жанрів. Красиві декорації з мрійливої електроніки, холодних нордичних мелодій і витонченого цифрового диско. І, власне, хімія – вона тут виникає на стику всього передового сучасного і глибинного, кореневого. На стику модних аранжувань, зроблених за останнім писком моди й елементів української етніки, якою Ната насичена з дитинства.