Один з відомих українських гуртів, що гастролює не тільки Україною, але й іншими країнами, розповів BOOM plus TV про нову шоу-програму, яку привіз цього літа за-за кордону. Учасники гурту поділилися з нашими читачами думками про альтернативу звиклим каверам-гуртам, які виступають на різоманітних заходах: корпоративах, весіллях тощо.

Нова музична програма для корпоративів та елементи шоу європейського рівня

11

Зараз ROCKOKO активно займається розробкою шоу-програми, як концертної, так і корпоративної. Деякі елементи шоу ми привезли з Польщі і вже використовуємо їх на наших виступах. Маємо на меті ввести в Україні корпоративний проект «Full Music Program». До проекту долучили відомого Dj Gooch Brown, а поради щодо реалізації нам дали наші друзі – івент-агентствo «Luxury Wedding». Суть проекту в тому, що ми пропонуємо повністю готову програму для заходу: від музичного супроводу для зустрічі гостей до шоу-програми та Dj-сету, що в комплексі є значно дешевше, ніж замовлення кавер-гурту.

Розвіюємо міфи: на весілля чи корпоративи завжди в музичну частину свята замовляють кавер-бенди. ROCKOKO не вважає себе ані весільним, ані корпоративним кавер-гуртом. Ми лише хочемо дарувати якісну музику тим, кому вона зробить свято! Зараз ми працюємо над збагаченням авторського матеріалу і вже на початку грудня плануємо презентацію авторського альбому.

 

9

Багато хто каже, що всі, хто виконує не власну музику, є «каверщиком», та в ROCKOKO є основна відмінність, яка робить гурт іншим. У нас немає вокалу, і кожен трек, який ми граємо в авторській обробці, – індивідуальний та особливий.

Та як би ми не зосереджувалися на авторській музиці, обробки відомих хітів нам теж до душі. У слухачів ROCKOKO навіть є своя концепція їх прослуховування – на наших концертах люди самі можуть поспівати ці хіти!

 

10

Хороша музика завжди є затребуваною. Корпоративи будуть завжди, і з кожним роком їх ставатиме все більше. Саме тому ми оновили програму, створили ексклюзивну корпоративну пропозицію «Full music program» і хочемо ввести в наші виступи щось нове.

Довідка:

ROCKOKO відносить себе до жанру symphonic rock, та в різноманітності звучання можна почути такі жанри як: acoustic, pop, dance, drum and bass, metal тощо. В доробку команди також твори з елементами джазу.

В основі успішності гурту, лежить оригінальний принцип аранжування авторських композицій та популярних хітів.

ROCKOKO – унікальний проект, суміш драйву і креативу. Майстерність виконання гурту не залишить байдужим навіть найвибагливішу публіку.

Гурт постійно гастролює Україною та за кордоном. За рік ROCKOKO відіграв два концертні тури найбільшими містами нашої країни. Нещодавно гурт презентував свій перший кліп на авторську композицію «Mutual Love» і вже взимку 2018 року готує реліз альбому.