Весілля – це не тільки розкішна сукня, красиві фотографії і трепетні спогади. Це свято ваших почуттів, народження нової сім’ї, символом якої є обручки.

Вибір обручок – окрема історія, в якій завжди має бути місце для професіоналів. Обручки STDIAMOND створені для справжніх поціновувачів краси, це відмінна якість та оригінальність, це обручки для тих, хто бажає бачити на своєму безіменному пальці не просто прикрасу, а знак вірності і безкінечної любові. STDIAMOND порадує навіть найвибагливіших наречених білими, рожевими, жовтими і навіть чорними кільцями з діамантами і коштовними каменями. За такого вибору складно зупинитися на одному варіанті, але точно можна обрати ідеальний символ ваших почуттів.

Усі чари обручок STDIAMOND полягають в їхньому характері, особливій енергетиці і навіть у поєднанні з бездоганним стилем нареченої.

67

Обручки STDIAMOND представлені флагманською колекцією «Злагода». Злагода – це гармонія сім’ї, любов і її істина. Обручки «Злагода» – це щастя, яке триває нескінченно… Чарівні і гармонійні, обручки з колекції «Злагода» не тільки ознака високохудожнього смаку їхніх власників. Це обручки, підтверджені свідоцтвами на винаходи, оскільки в технології їх виробництва використані прийоми, що підвладні тільки майстрам STDIAMOND.

Обручки з колекції «Злагода» – як пара закоханих, адже кожна з них складається з двох елементів, які обертаються один навколо одного, з’єднані воєдино і гармонійні разом. Родзинкою є молитва, вигравірувана на одній частині обручки, яку можна прочитати через орнамент іншої частини. Молитва як благословення на щасливе і довге подружнє життя, як оберіг небес від негараздів і печалей.

69

Незрівнянні за красою і вишуканістю обручки з романтичною назвою «Таємниця світанку» не сплутаєш з жодними іншими – виконані в жовтому і рожевому золоті, декоровані емаллю та різьбленням.
Фантазія дизайнерів створила справжні шедеври, витримані в чорно-білому монохромному стилі.  Обручки «Рідне лоно» – це два потужні начала, два джерела любові, виконані в жовтому і рожевому золоті, а обручка «для неї» прикрашена сяючою діамантовою доріжкою.
Обручки з рожевого золота «Небесні трелі» справляють враження незвичайної витонченості і розкоші. Обручка «для неї» оброблена візерунком з інкрустацією 27 діамантів, а обручка для  нареченого з білого і рожевого золота зроблена в тому ж шикарному стилі.

 

65
Як відомо, обручку ми носимо щодня. І для жінок важливо, щоб оригінальна обручка мала своє доповнення – сережками чи підвісом наприклад. Ювеліри STDIAMOND створюють не тільки обручки-обереги, а й неймовірної краси хрести, підвіски, сережки і браслети.

Сімейне життя почнеться з вашого «так» і прекрасної обручки, що означає насамперед справжні почуття і вічну любов!

 

70