Затишний сніданок у замку в центрі Львові з неперевершеною панорамою середньовічного міста – що може бути краще для вдалого початку дня!

Паркую машину в дуже красивому дворі Цитаделі – саме тут відбувалась церемонія нагородження премії «BOOM AWARDS»! Заходжу в готель, де мене зустрічає усміхнений швейцар, піднімаюсь ліфтом на 3-й поверх.

Спокій, лаконічність та вишуканість проявляються не тільки в деталях інтер’єру, а й в обслуговуванні гостей. Люди тут працюють особливі. Мене обслуговують дуже ввічливо, впевнено і водночас ненав’язливо. Відчувається висока культура обслуговування, і тішить, що стосується це не тільки мене – інших відвідувачів обслуговують так само. Сервіс – основа основ преміального сегменту! Хто розвивається в ньому, той на правильному шляху.

Насолоджуюсь справжнім вишуканим сніданком аристократів: шампанське, запашна ранкова випічка, багата шведська лінія, свіжі гарячі страви та ароматна кава. За бажанням гості можуть зробити індивідуальне замовлення із меню сніданків з особливими стравами. Ласуючи наїдками, водночас можна насолоджуватись панорамним краєвидом, гідним найвищої відзнаки.

Усі фото ресторану “Гармата”. citadel-inn.com.u

 Розпочніть Ваш день смачно разом із «Citadel Inn» Hotel & Resort!

Панорамний ресторан «Гармата» чекає на Вас щодня,

з 07.00 – у будні та 08.00 – у вихідні та святкові дні.

м. Львів, вул. Грабовського, 11

                                                        тел.: +38 032 295 82 22

                                                        www.citadel-inn.com.ua