Олена Онуфрів завжди випромінює позитив та усмішку. Ця дівчина є уособленням того, що за будь-яких обставин усе буде добре.

Роботи художниці захоплюють яскравими квітами і щедрими мазками. Вона багато подорожує і переносить всі емоції від побаченого на полотна через квіти та абстракцію.

Картини мисткині можна побачити в Музеї сучасного мистецтва MOYA Vienna (Австрія), Українському національному музеї в Чикаго, а також у приватних колекціях України, Польщі, Великобританії, Ірландії, Австрії, США, Канади, Іспанії, Німеччини, Фінляндії, Туреччини, Сінгапуру. Персональні виставки художниці відбувались у найкращих залах Чикаго, Сінгапура, Толедо, Стамбула, Касселя, Відня, Гельсінкі. Художниця є власницею бренду «Couture de fleur».

Олена Онуфрів розповіла «BOOM plus TV», як їй вдається зберігати гармонію та душевну рівновагу, розкрила секрети творчості та поділилася враженнями від нового напрямку своєї діяльності.B

BOOM plus TV: Оленко, мабуть, ще ні­хто не бачив тебе засмученою, стурбованою чи роздратованою. Як вдається зберігати рівновагу?

Олена Онуфрів: Якоїсь миті довелося переосмислити все своє життя. Агресія породжує агресію, а її і так багато. Про себе можу сказати, що добро завжди повертається сторицею. Я – митець, і всі мої настрої та душевні переживання так чи інакше відображаються на полотні. Хочеться, аби людина, яка бачить мої роботи, зігрівалася, наповнювалася теплом і світлом

BOOM: Кажуть, митець може творити лише тоді, коли відчуває якесь переживання, неспокій. Тільки тоді народжуються шедеври.

О.О.: Насправді все відображається в роботі. Якщо є гармонія всередині, то на полотні можна відображати свої почуття. Кольорова гама робіт відображає мій внутрішній стан.

BOOM: Тебе називають художницею-квіткою, адже у твоїх роботах здебільшого квітковий настрій. Саме це спонукало тебе створити колекцію «Couture de fleur»?

О.О.: Цю ідею хотіла реалізувати давно. Проте все не вистачало часу. Я захотіла подарувати своїм клієнтам шалики з принтами моїх робіт. Почала цікавитися цим питанням, вивчати деталі. На жаль, в Україні цей задум реалізувати було неможливо. Тому поїхала в Італію. На Комо, що поряд із Міланом, є фабрика (яка працює, до речі, вже 60 років), де виготовляють речі з шовку на замовлення. Ця фабрика працює з найвідомішими брендами, такими, скажімо, як Brioni, Dior, Etro, Armani, McQueen.

BOOM: Після шаликів ти почала розробляти власну лінію одягу.

О.О.: Спочатку ми зробили невелику кількість шаликів, але їх одразу розібрали. Вирішили спробувати ще. Так створили лінію «Couture de fleur». Це і плаття, і шалики, і хустинки, і елементи декору, посуд, чохли для iPhone, iPod – усе лімітовані колекції. А нещодавно почали працювати з текстилем. Уже маємо багато охочих, які прагнуть й у холодну пору року залишатися вірними нашому бренду та мати ексклюзивні речі.

BOOM: Чи вистачає часу для творчості, для створення нових полотен? Адже ти активно береш участь у виставках в Україні й за кордоном, маєш у доробку не одну персональну виставку.

О.О.: Намагаюся розпланувати час так, щоб і картини малювати, і створювати нові колекції. Над створенням «Couture de fleur» працює команда професіоналів-дизайнерів, стилістів та менеджерів. У нас добре налагоджена робота, тому результат таки найкращий.

BOOM: Які плани на майбутнє?

О.О.: Уже в березні відкриваємо другий магазин у Києві – на вул. Музейний провулок, 4. А взагалі, я намагатимусь робити те, що люблю, вдосконалюватись та змінювати світ на краще, принаймні тим, що поширюю позитивний настрій і думки для людей, бо вірю, що вони матеріалізуються.

Адреси шоу-румів:

Чехія: Couture de fleur boutique Rybná 9 Praha 1
tel: 778 059 877 www.cdfleur.cz Facebook: Couture de fleur PRAHA Couture de fleur ART Gallery Prague Instagram: Cdfleur_prague.

Німеччина: In unserem Showroom, in der Wilhelmshöher Allee 110, 2.OG, 34119 Kassel www.cdfleur.de

Словенія: Grand Hotel Donat, Rogaška Slatina.

Україна:
м. Львів, вул. Григоровича, 9/6,
+380 (97) 937 03 32; cdfleur.com
м. Київ, вул. Музейний провулок, 4