Про успіх, шляхи його досягнення та життєві цінності спілкуємось із блискучим підприємцем, зразковим сім’янином і просто успішним чоловіком – генеральним директором ТОВ «СТЕКЛОЛЮКС-УЖГОРОД», ТМ «Nобілекс» Андрієм Півнем.

BOOM plus TV: Пане Андрію, хотіли б почути відповідь на запитання про правила життя та цінності і від Вас…

Андрій Півень: За прожиті роки я сформулював для себе чимало правил і цінностей. Але найважливішим є ніколи не зупинятись на досягнутому і не опускати руки. Завжди і у всьому є вихід, як правило – позитивний. А однією з найважливіших цінностей є люди навколо і стосунки з ними. Рідні, близькі, друзі чи партнери – усі вони формують наше життя та роблять нас сильнішими завдяки як і позивному досвіду, так і розчаруванням.

BOOM: Так видається, що головна фортеця, яку Ви розбудовуєте впродовж свого життя, – це сім’я, чи не так?

А.П.: Вважаю, що щасливий передовсім той, хто щасливий у себе вдома. Уся праця та всі зусилля насамперед заради сім’ї. Насправді робота забирає у мене чимало часу та сил. Мотивує та зігріває думка, що всі ці старання я інвестую в добробут колективу та найближчих мені людей –  дружину і дітей. Двоє доньок – Тетяна і Катерина – у нас вже старші, але ще навчаються. Вчаться добре, чудово володіють англійською. До прикладу, Тетяна нещодавно їздила здобувати нові знання за кордоном. Зараз важливо їх підтримувати, допомагати правильними порадами через призму власного досвіду. А ось маленькому Назаркові лише рочок. Про сина ми з дружиною мріяли давно.

Керувати великою компанією – важливо та непросто. Але побути з дітьми – це безцінно.

BOOM: Кажуть, що за кожним великим чоловіком стоїть велика жінка. Погоджуєтеся?

А.П.: Без сумніву. Наші з дружиною стосунки ми завжди будували на любові та взаємоповазі. Це і є фундамент. Закладати ми його почали давно. Знайомі ще з юності. Одружилися у студентські роки.

Віра була і є моєю опорою в житті. Я з 15 років у військовій формі. Мешкали в різних містах, адже служба передбачала часті переїзди. Віра – надзвичайно мудра жінка. До слова, ідея створення сімейного бізнесу належить саме їй. Будучи на державній службі, я міг допомагати дружині лише порадами, а вона керувала всіма справами самотужки. І вдавалось їй це дуже добре.

У бізнесі та житті завжди бувають світлі та темні часи. Наша компанія пережила не одну фінансову кризу, продовжуючи розвиватися. Та через усі життєві випробування ми з Вірою пройшли разом і з високо піднятою головою.

BOOM: Коли і чому Ви вирішили започаткувати власну справу?

А.П.: Компанію «Nобілекс» ми вирішили створити 10 років тому. Ось зараз маємо своєрідний ювілей роботи на ринку віконних та дверних конструкцій. Принциповою позицією було те, щоб це було виробництво. Дилерів і посередників у цій галузі вистачає. Важливо було започаткувати компанію, яка ростиме з року в рік і стане гордістю для України, а ще створить нові робочі місця для нашого регіону.

BOOM: Якими були перші кроки?

А.П.: Усе відбувалось поступово. Цеглина за цеглиною.

Завод – звичайно, звучить дуже гучно. На початках його розміри були досить скромними. Лише з плином часу та завдяки титанічним зусиллям, колосальній роботі виробництво розрослося.

BOOM: На яких головних принципах Ви будуєте свій бізнес?

А.П.: Якість, новітні технології та бажання Клієнта. Це ті три стовпи, на яких тримається філософія «Nобілекс».

Якість виробленого продукту для нас пріоритет. Компанія ніколи не гналася за тим, аби збити ціну на ринку. Так ми і знайшли свого покупця. Із якісним профілем ніщо не може зрівнятися. Пошуку комплектувальних узагалі приділяємо багато часу, співпрацюючи із закордонними партнерами.

Під час створення вікон і дверей важливий також креативний підхід. Час і прогрес не стоять на місці. Тому ми в безперервному пошуку. Компанія не боїться зробити новий крок по крихкій кризі, тому завжди спрагла до експериментів із залученням найновітніших технологій. Цікаві форми та складні конструкції – це завжди виклик для нас.

Клієнт із розвитком технологій стає щораз вибагливіший. Це логічно та правильно. Від самого виробництва до встановлення ми ставимося ґрунтовно. Працюємо доти, поки клієнт не буде задоволений продуктом. Такий наш принцип протягом усіх десяти років копіткої роботи.

BOOM: Як cправи у «Nобілексу» сьогодні? І які плани на майбутнє?

А.П.: Робота кипить. Торік ось почали займатися не лише пластиковими вікнами, але й алюмінієвим профілем. Це важке виробництво, але воно відкрило для нас нові ринки.

Беремо курс на розширення та на збільшення виробничих площ. Зараз представництва компанії є в містах України та за кордоном.

Безперечно, незабаром «Nобілекс» здивує всіх новими цікавими напрямками та інноваційними рішеннями.