Де львів’яни їдять рибу і морепродукти.

Львів – місто, розташоване далеко від морів та океанів, тому, попри всю його гастрономічну привабливість, знайти якісні рибу та морепродукти у місцевих закладах не так уже й просто. Є, звичайно, кілька суто туристичних місць, де можна спробувати рибу з усілякими викрутасами, попередньо назвавши пароль чи там станцювавши гопака. Але де їдять морепродукти самі львів’яни, обираючи за якістю продуктів та смаком страв? Ми знайшли кілька таких місць і пропонуємо їх нашим читачам.

Bar Mushly. Устричний рай

«Мушлі» – однозначно найвідоміший заклад з морепродуктами у Львові. Тут широкий вибір і вже кількарічна історія роботи з найсвіжішими морепродуктами, адже заклад має власне постачання.

У Bar Mushly можна замовити майже все, що нафантазує душа любителя моря. Кілька видів устриць, мідії в різних соусах, восьминоги, кальмари і навіть канадські лобстери. Останні плавають в акваріумі просто біля входу. Готують це все у горщиках, або на грилі, або в супах чи в соусі до пасти. А можна взяти величезне плато, на якому всі морепродукти будуть разом.

Зранку ж, починаючи з 7:30, Mushly запрошують на сніданок, до якого пропонують келих ігристого вина безкоштовно.

Додайте до цього терасу з краєвидом площі Ринок, і інакше, як раєм, це місце не назвете.

Bar Mushly, площа Ринок, 35

Тел. (098) 985 8898

Bratello. Смак Середземномор’я

Відкритий нещодавно італійський ресторанчик Bratello дух Середземномор’я передає не лише особливим інтер’єром у кольорах морської хвилі, але й у своєму меню.

У ресторані можна замовити мідії в горщику, з сирним або томатним соусом, тигрові креветки, морських гребінців, фірмову чорну піцу з морепродуктами, рибну пасту, різото з морепродуктами, лосося або дорадо з гриля, з додатками та ароматними спеціями… У розробці меню кухарям закладу допомагав шеф бару «Мушлі» Зеновій Кінаш-Равлінко, якого вважають одним із найкращих фахівців із морепродуктів в Україні.

Bratello Italian Grill Restaurant, вул. Корнякта, 1

Тел. (067) 737 88 98

Churrasco. Риба без обмежень

Якщо ви ну дуже любите рибу і тільки-но почавши її їсти, вже не можете зупинитися, один із закладів у центрі Львова має для вас спеціальну пропозицію. Це – безлімітний рибний сет у ресторані Churrasco на вулиці Галицькій.

Що означає безлімітний сет? Що заплативши один раз сталу суму (319 гривень), ви будете їсти рибу хоч цілий день. Вам подадуть закуски, потім знамениті сардини від Churrasco, потім ще сім інших видів риби, потім порцію мідій, а наприкінці – ананас чилі. Хочете ще? Вам приносять цей набір ще раз і навіть більше,  при цьому ви нічого не доплачуєте. При цьому вся риба – з гриля, а це один із найздоровіших способів її приготування. Він забезпечує максимальне збереження смаку та користі.

Якщо ж вам забагато вісім видів риби та ще й мідії і ананас на раз, можете замовити рибу та морепродукти окремо. Особливо популярними в Churrasco є сардини та форель на мамализі зі спеціального меню страв.

Churrasco Grill & Beer. Галицька, 13

Тел. (067) 868 8684