10 правил, які допоможуть вам стати щасливими

Змініть свої переконання. Процес цей довгий. Він вимагає цілеспрямованості та наполегливості. Спробуйте, і дуже скоро переконаєтеся, що жити стало значно легше.

  1. Щоб змінити свій шлях, потрібно зупинитися, а відтак почати рух в інший бік. Ви прагнете змін? Визначте маршрут і кінцевий пункт. Але щоб до нього дістатися, потрібно вирушити в дорогу.
  2. Якщо людина постійно боїться зробити щось не так, боїться помилитися, то вона, навіть не підозрюючи про це, робить найбільшу помилку у своєму житті.
  3. Подібне завжди притягується тільки подібним. У житті немає нічого випадкового. Ми притягуємо до себе зовсім не тих людей, яких хотіли б бачити біля себе, а тих, хто подібний до нас. Людину завжди дратує в людях те, що сидить в ній самій. Інші люди можуть стати для нас дзеркалами. Потрібно тільки уважно вдивлятися в них. Тоді ми зможемо краще пізнати себе
  4. Якщо у життя нічого не просити, то воно нічого й не дасть. Якщо просити щось невизначене, то і дар буде такого ж характеру. Необхідно завжди чітко формулювати бажання.
  5. Якщо ви бачите, що поставлена мета недосяжна, сконцентруйтеся на інших цілях. Досягнувши їх, спробуйте повернутися до досягнення першої мети.
  6. Життя завжди змушує вирішувати ті завдання, яких людина уникає. Від них неможливо сховатися, бо, не вирішивши якесь завдання зараз, його доведеться вирішувати на іншому життєвому етапі. Але заплатити за рішення доведеться значно більше.
  7. Вибір у житті є завжди. Іноді він полягає у відсутності вибору. У світі багато можливостей. Але, набуваючи одне, завжди втрачаєш щось інше. Тому втрати неминучі. Але їх завжди можна розглядати як нове придбання.
  8. Людина намагається змінити життя, але їй заважають старі стереотипи і звички. Вони повсякчас намагаються повернути її до звичного проведення часу. Тому зміни завжди йдуть дуже повільно і вимагають великих душевних затрат.
  9. Кожен з нас притягує до себе саме те, що він найбільше любить, чекає або боїться, бо саме на цьому фокусується свідомість. Доля ніколи не дає зайвого. Вона щедра, але тільки в рамках бажаного. Розширте  рамки – і отримаєте більше.
  10. Світ, що оточує нас, цілком нейтральний. Це ми самі робимо його поганим або хорошим. Намагайтеся сприймати реальність позитивно, і тоді вона стане щасливою і радісною.

Прийміть себе такими, якими ви є. Тоді тривоги, хвилювання, комплекси зникнуть і ви зможете почати повноцінне життя.