BOOM plus TV вчергове відзначив достойних українців. Церемонія нагородження відбулася у 5-зірковому готелі-ресторані Citadel Inn.

Журнал BOOM plus TV нагородив людей, яких знає та якими пишається не тільки Львів, а й вся Україна.

Премію у номінації «Промоція культури» отримала Оксана Линів, автором найкращого «Соціально-мистецького проекту» назвали Галину Гузьо (прект “Пісні війни”), Христина Погранична перемогла у номінації «Молода генерація».

Особливу відзнаку від журналу BOOM plus TV отримала Соломія Вітвіцька в номінації «З Україною в серці», а «Жінкою-берегиня» стала Роксолана Шимчук .

Удостоїлися нагороди Ігор Гулик – у номінації «Голос совісті», Мирон Угрин – «Вартові здоров’я», гурт «Піккардійська терція» – “Життя в музиці”, НРЦ «Джерело» – “Ангел-охоронець”.

Легендарний композитор Мирослав Скорик був відзначений у номінації “Гордість нації”.

І для організаторів , і для партнерів такий захід став можливістю подякувати небайдужим людям із сильною громадянською позицією.

«Я можу сказати, що нагородження BOOM Awards – це гордість нації, – зазначила Емілія Худа, головна редакторка журналу BOOM plus TV. – Адже це надзвичайно достойні люди, які мотивують, надихають та творять нову Україну».

До нагородження діячів мистецтва, лідерів громадської думки, волонтерів, медиків та спортсменів долучилися компанії-партнери:генеральний партнер- «Захід Ресурс» та  «Dr.Green», автомобільний партнер- «Порше Центр Льві», будівельний партнер- «LEV development», естетичний партнер-  «PerfectDent», модний партнер- Oksana Mukha & Kateryna Yalova , солодкий партнер – «ShoCO», спеціальний партнер- «Johnnie Walker», арт- партнер – Оленка Онуфрів, флористичний партнер- «Прея».

Стильною окрасою свята став показ бренду Оksana Mukha & Катерина Ялова .

Щороку дизайнер Катерина Ялова проводить нас у світ захопливої мрії, у простір свободи мандрів. Основна ідея, що відтворена в колекції дизайнером – це вміння жити та відчувати, бачити кольори, фактури та надихатися ними.

Усіх гостей зачарувала інсталяція, яку організатори підготували  для картин Олени Онуфрів! Доповненням інсталяції були неймовірно красиві скульптури Володимира Цісарика.


Стильною окрасою свята став показ бренду Оksana Mukha & Катерина Ялова. Фото: Євген Кравс

Інсталяція картин Олени Онуфрів та скульптур Володимира Цісарика

На нагородженні премії « BOOM Awards-2018” своїми голосами зачаровували Павло Табаков та Ростислав Кушина. Спеціально для заходу готували  сет оркестр Рококо та dj Елвіс і dj Гуч,це було надзвичайно по новому звучання і надзвичайно цікаво. Нікого байдужим не залишив виступ вокалістки Марти Мальської  разом з арфисткою Іванною  Митроган та Світланою Сакаловою, вони зачарували усіх своєю ніжною постановкою!

Вечір нагородження мав ще одну почесну місію – на Благодійному аукціоні «ART. Music.Life», організованому разом з Христиною Гевко, засновницею студії “Рожеві окуляри”, збирали кошти на лікування трирічного Володимира Чайківського, який після перенесеного вірусного енцефаліту потребує спеціального апарату, що зменшує судоми. Встановлення вагусного стимулятора абсолютно безкоштовно проведе канадський нейрохірург Джеймс Рутка, який вже не вперше проводить надскладні операції українським дітям.

Свої твори для аукціону надали Олена Онуфрів, Ірина Третьяк, Дана Якимчук, Володимир Цісарик, Юрій Царенко, Назар Кульчицький. Картину Петра Сипняка виставив на аукціон Благодійний фонд Тетяни Бей, а ювелірна майстерня ЕLIOS в особі Андрія Содоми – спеціально створену каблучку з діамантом.

Оранізатори щиро вдячні тим, хто прибдав лоти.  Завдяки їм, а саме: Олександру та Тетяні Островським, Василю Левицькому, Тетяні Бей, Мирославі Дрогомирецькій, Олені Третьяковій, Марті Люблінкгоф, Юлії Яж та Залізній Каті вдалося зібрати 289 000 грн  та 3 200 доларів (372 200 грн).

Церемонія BOOM AWARDS від журналу BOOM plus TV вкотре довела: у нашому місті та в нашій країні є безліч людей, готових вкладати максимум часу і зусиль у розбудову кращого суспільства, у формування нових, важливих цінностей, у процеси, від яких залежить наше спільне майбутнє в нашій рідній країні.