Великі Богині древності – берегині світу, їх мудре керівництво дарує гармонію. Психологи стверджують, що кожна жінка володіє рисами древніх богинь. Усвідомлення цього дає жінці величезну силу. Хто ж вони, Великі Богині, сховані в кожній представниці кращої половини людства? Ювелірний бренд STDIAMOND створив колекцію «Велика Богиня» для земних богинь, втіливши у ній зображення тонких граней розкоші різноманітних дорогоцінних каменів.

Богиня мудрості Афіна обдаровує жінок особливою силою. Мудрість потрібна і в мирний час, і ще більше під час чвар. Тільки по-справжньому мудра жінка може без страху вступити в життєву битву і здобути перемогу. У каблучці «Афіна» рубіни і сапфіри уособлюють баланс бажань і прагнень, а аметисти і топази символізують творче начало, прояв якого можливий тільки в гармонійному поєднанні стихій.

Каннон – богиня милосердя – якнайкраще відображає натуру жінки. Щодня Каннон, як і будь-яка жінка, дарує світові своє серце, захищає тих, хто цього потребує. Рубінові серця кільця «Каннон» в оточенні радісних смарагдів і сапфірів втілюють божественні милосердя і любов.

Життєрадісний танець квітів у персні і сережках «Лада» – данина давній слов’янській богині весни і любові, берегині закоханих. Смарагди і сапфіри символізують силу природи, а ніжні топази зберігають щирість почуттів.


Пристрасна Сехмет, богиня війни і палючого сонця, уособлює найгрізнішу іпостась жінки. Вона може як руйнувати, так і творити. І тільки жерцям відомий секрет, як умилостивити богиню. Кільце «Сехмет» із символом сонця цитрином, топазами і сапфірами уособлює силу пристрасті жінки.

Деві – мати всього сущого, але жіноче начало зовсім не означає пасивність. Навпаки, без Деві жоден бог-воїн не втримав би Всесвіт. Своїми ніжними руками Деві робить те, що не під силу жодному божеству – скеровує руйнівну силу в творче русло, підтримує у світі гармонію і порядок. Любов’ю і пристрастю, яку символізують рубіни і гранати, мудрістю і щирістю, які дарують сапфіри, життєвою силою, втіленою в смарагдах, і силою сонця, укладеною в цитрин. У каблучці «Деві» з’єдналася вся сила Великої Богині.

Колекція представлена в бутику STDIAMOND у Львові.