Широкий асортимент спортивного та гірськолижного одягу, аксесуарів та спорядження від відомих брендів постійно оновлюється.

Комфортний та якісний одяг – запорука гарного відпочинку та настрою, саме тому ми працюємо з брендами, які зарекомендували себе в цілому світі, такими як Bogner, Sportalm, Vist, Spyder, Descente, Fischer та інші.

Усі вироби в Sport & Fun виготовлено з якісних матеріалів. В нашому магазині продається тільки безпечний одяг – він не травмує під час відпочинку чи занять спортом гострими деталями чи тугими поясами. Крім того, стильний одяг для спорту від провідних виробників відрізняється унікальним кроєм, який надає виробу зручності.

Щороку лижна мода стає все яскравішою та креативнішою. Жіночі костюми прикрашені стразами та хутром, різними принтами та вишивками, а різноманіття моделей просто вражає.

Дуже важливо, вибираючи костюм, не натрапити на підробку, адже тільки в оригінальному костюмі є такі важливі елементи, як мембрана, правильний крій, водонепроникні застібки та блискавки, спеціальні внутрішні манжети та пояси, проклеєні шви, вентиляція – усе це необхідно для комфортного та теплого катання.

Дуже важливо правильно підібрати шолом та маску, що забезпечить не тільки комфортне катання, але й безпеку.
У нашому магазині ви також знайдете все необхідне для ваших діток, адже їх комфорт та безпека понад усе.