8 листопада в межах урочистостей до 100-ї річниці утворення ЗУНР в сесійній залі Львівської обласної ради відбулася церемонія нагородження Почесною відзнакою Львівської обласної ради «100-річчя від дня проголошення Західноукраїнської Народної Республіки».

У категорії «За вагомий особистий внесок у розвиток та збереження мистецьких традицій» зокрема було відзначено співачку Оксану Муху.

Нагороду співачці вручали голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин і голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Відповідно до положення про нагороду, Почесною відзнакою нагороджують учасників національно-визвольної боротьби українського народу, а також державних, політичних, громадських діячів, науковців, іноземних громадян й активних учасників українського державотворення, які своєю працею утверджують та розбудовують незалежну Україну.

Ювілейна відзнака виготовляється з латуні. В основі «Галицький хрест» з вишневою прозорою емаллю. Другий рівень – щит з зображенням герба ЗУНР. Обидва елементи позолочені. На реверсі текст «100-річчя ЗУНР, 1918-2018», а також шляхом лазерного гравірування наноситься порядковий номер відзнаки. Відзнака через кільце кріпиться до орденської стрічки. На стрічку замонтована позолочена лаврова галузка з латуні.