Перша леді України Марина Порошенко взяла  участь у заходах для дружин глав держав-учасниць “Паризького форуму заради миру”, які організувала дружина французького президента Бріжит Макрон.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив сам Петро Порошенко

На зустріч Марина Порошенко вдягла елегантний брючний костюм чорного кольору, який гарно підкреслив її фігуру. Це помітили і користувачі Facebook.

Марина Порошенко і Меланія Трамп

“Як завжди, неперевершена. Красуня і розумниця наша перша леді”, “Пощастило Порошенку з дружиною. Просто приємно дивитися. Стиль, краса, гідність, розум. Це ж за версту видно”, “Розкішна жінка. Перша леді, яка з гідністю несе це звання”, “Наша перша леді відмінно виглядає: у хорошій формі, відмінний костюм по фігурі, доглянуте обличчя, приємні манери, без викаблучувань, але з гідністю”.

Марина Порошенко і княгиня Монако Шарлін

Нагадаємо, світові лідери зібралися у Парижі, аби взяти участь у церемонії з нагоди 100-річчя перемир’я, яким завершилася Перша світова війна.

В урочистостях взяли участь глави десятків держав, які брали участь у Першій світовій війні, в тому числі президенти України, Росії та США, керівники ООН і європейських організацій.