Одеситка Карина Жосан, яка перемогла в національному конкурсі “Міс Україна Всесвіт”, вирушила до Таїланду, де представлятиме Україну на міжнародному конкурсі “Міс Всесвіт”.

З нагоди такої визначної події дизайнери створили для дівчини особливу сукню. Особливий вихід на сцену, під час якого конкурсантки представляють свої країни, Карина здійснить у неймовірній сукні з мальвами. Над створенням сукні працювали десять майстрів. Кожен з них відповідально та з душею підійшов до створення цього вбрання, тому воно отримало особливу назву – “Дерево життя”.


Сукня “Дерево життя”, у якій Карина представлятиме Україну на міжнародному конкурсі краси, важить 15 кілограмів

На сукні, яка отримала назву «Дерево життя», присутні елементи українського орнаменту, які можна побачити на вишитих рушниках чи національних костюмах. Для оздоблення наряду було використано одинадцять кілометрів шовкових ниток. До слова, важить ця розкіш 15 кілограмів.

За словами дизайнерів, вони обрали такі кольори для сукні не просто так. Червоний символізує любов українців до своєї землі, а білий – чистоту та святість душі кожного українця. Виготовлення сукні зайняло більше, ніж три місяці. А п’ятдесят мальв, якими декорована сукня, майстриня робила вручну.