В Україні активно розвивається естетична гінекологія. Останнім часом все більше жінок висловлюють бажання поліпшити зовнішній вигляд та підвищити чутливість інтимної зони. Естетична гінекологія необхідна сучасній, повноцінній та впевненій у собі жінці. Адже неприпустимо і неправильно доглядати за собою зовні і не звертати увагу на свій внутрішній стан. Зараз жінка зовсім не виглядає на свій вік – ні морально, ні фізично, це відбувається завдяки постійній праці над собою.

Тож з’ясуймо, якій категорії людей потрібні процедури інтимної реабілітації і омолодження, які так часто анонімно обговорюють на форумах.

Профілактикою інтимної зони потрібно займатися так само ретельно, як ви стежите за красою та молодістю обличчя, тіла, волосся тощо.

Адже це фактори, необхідні для збереження гідної якості життя, загального здоров’я та психологічного комфорту жінки. Лише впевненість та гармонія в собі є запорукою успіху та комфорту.

Арсенал медичних і косметологічних процедур дуже схожий.

Тож розповімо про це детальніше.

*Пілінг інтимної зони – нова, але дуже затребувана процедура. Часто через гормональні зміни, генетичну схильність, надмірні навантаження в період вагітності шкіра на делікатних зонах може темніти та втрачати свою привабливість, створюючи ефект «брудної шкіри».

Інколи виникає така проблема, коли колір в інтимній зоні кардинально відрізняється від відтінків на інших ділянках тіла.

В результаті інтимного пілінгу шкіра в делікатній зоні освітлюється, її колір вирівнюється, а сама зона стає привабливою та доглянутою.

*Корекція точки G збільшенням обсягу не просто робить її доступнішою для стимуляції, але й безпосередньо впливає на поліпшення сексуальної функції та збільшення сексуального задоволення. Процедура безболісна та цілком безпечна.

*PRP-ТЕРАПІЯ (ПЛАЗМОЛІФТИНГ)

Для продовження молодості та краси жінки і досягнення нею досконалості та гармонії зі собою упродовж 20 років у медичній практиці, зокрема й у гінекології, успішно використовують так званий плазмоліфтинг або, висловлюючись медичною мовою, PRP-терапія (скорочено від Platelet-Rich Plasma – плазма збагачена тромбоцитами). Сьогодні це один з найпопулярніших способів стимуляції регенеративних процесів для продовження молодості жінки та досягнення нею внутрішньої гармонії.

Цікавим є те, що під час терапії збагачена тромбоцитами плазма, потрапляючи в підслизовий шар, розподіляється в ньому, а самі тромбоцити починають виділяти велику кількість біологічно активних речовин – чинників зростання, які запускають каскад клітинних реакцій. В результаті цього значно покращується кровообіг на капілярному рівні та активуються власні фібробласти.

Плазмоліфтинг дозволяє:

  • прискорити загоєння і оновлення стінок піхви після перенесених операцій вагінальним доступом в пре- та клімактеричному стані;
  • пришвидшити відновлення пружності, еластичності і чутливості слизової і геніталій після пологів;
  • відновити слизову після хронічних запальних захворювань;
  • відновити мікрофлору піхви і забезпечити профілактику рецидивів запальних процесів у піхві, уретрі та сечовому міхурі;
  • усунути симптоми естрогенного дефіциту, а саме: дискомфорт і відчуття чужорідного тіла в піхві, болючість під час і після статевого акту.

Ця терапія проводиться курсом від двох до чотирьох процедур. У кожному випадку програма складається індивідуально.

У результаті PRP-терапії відновлюється тонус і тургор тканин урогенітальної області, особливо в жінок у менопаузі.

*БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ

З віком тканини інтимної зони піддаються старінню, знижується їх тонус, еластичність, вони зневоднюються. Щоб запобігти цьому, застосовують біоревіталізацію.

БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ – це введення в тканини інтимної зони препаратів, що містять гіалуронову кислоту. Ця речовина, споріднена з тканинами організму людини.

Гіалуронова кислота дуже важлива, вона забезпечує пружність шкіри і слизових оболонок. Однією з особливостей цієї речовини є здатність «притягувати» і утримувати воду, саме тому при її введенні шкіра стає пружною, еластичною і зволоженою.

У нашій клініці процедура біоревіталізації інтимної зони проводиться з використанням найсучасніших препаратів. Ці препарати абсолютно безпечні, вони не викликають алергічних реакцій та гарантують результат.

Ін’єкції роблять під аплікаційною анестезією в межах одного візиту в клініку. Для максимального ефекту рекомендується проходження курсу з двох-трьох процедур до року. Процедури інтимної біоревіталізації не заважають провадити звичний спосіб життя.

Ефект від процедури

  • Покращення якості сексуального життя.
  • Глибоке зволоження шкіри.
  • Припинення свербежу, зникнення сухості в інтимній зоні.
  • Підвищення пружності, тургору шкіри, тонусу м’язів тазової ділянки.
  • Показання строго індивідуальні в кожному конкретному випадку. Рішення про проведення тих чи інших маніпуляцій може ухвалити тільки досвідчений гінеколог, але він обов’язково орієнтується на відчуття самої пацієнтки.

У нашій клініці ми практикуємо комплексний підхід до вирішення інтимних проблем з урахуванням особливостей та специфіки організму. Всі процедури проводить висококваліфікований персонал на якісному обладнанні.

Ми допоможемо вам досягти приголомшливих результатів!