Різдво Христове – це велике і світле свято, і почуття в цей день у всіх мають бути найкращі – теж світлі і урочисті. Традиції святкування Різдва формувалися протягом двох тисяч років, і віряни завжди довго до нього готувалися: дбали про подарунки для своїх рідних і близьких, вибирали гарну одежу, прикрашали свій будинок і накривали святковий стіл.

Багатьох людей сьогодні цікавить, як правильно одягатися на Різдво. Ми радимо, щоб це була вишиванка!

Вишиванка є символом і гордістю української культури. Вона зберігає в собі моменти історії, передає традиції наших предків, уособлює дух нації. У жодного народу світу немає подібного одягу: такий колоритний і національний з одного боку, і такий сучасний – з іншого.

А ви знали, що кожному кольору надається особливе значення? Що кольори несуть в собі глибокий психологічний підтекст

Білий об’єднує всі кольори. Саме це викликає до нього найбільшу повагу. Білий – це чистота, непорочність, легкість. Наші духовні центри, так звані чакри, мають кожен свій колір, та над ними усіма панує білий. Білий колір сприяє відновленню енергетичного запасу людини.

Білий об’єднує всі кольори

Чорний вказує на глибину Божественної Таїни, а також є кольором землі, багатства. Якщо ви обираєте вишиванку чорного кольору, то демонструєте свою силу, магнетизм.
Червоний займає перше місце в палітрі кольорів. Коренева, нижня чакра саме такого кольору, чакра життя. Це колір активності, агресії, динаміки, він збуджує і надихає. Він утверджує життя, саме тому захисна, оберегова функція притаманна йому, як жодному іншому.


Чорний вказує на глибину Божественної Таїни, а також є кольором землі, багатства


Синій – символ жіночого начала. Він є символом стихії води, жіночої енергії, сили.

Серед чакр він характерний для горлової чакри, яка відповідає за духовний ріст та розвиток людини.

Блакитний – навпаки – свідчить про деяку мрійливість, романтичність і свіжість.

Сірий – колір дипломатії. Темно-сірий – це колір гармонійної рівноваги, спокою, повноти буття. Він несе в собі задоволення, здійснення бажань.

Зелений колір – це поєднання водної та сонячної енергій. Він уособлює задоволення, спокій, витримку. Це колір потенційної акумульованої енергії, колір пробудження, життя, молодості, зростання та сили.

Зелений – це поєднання водної та сонячної енергії


У салоні «Filigrana Etnika» з вибором вишиванки вам допоможуть визначитися консультанти. Саме тут Ви зможете знайти рідні українські традиції в сучасній інтерпретації