Наталя Михайлів – керівниця та головна натхненниця івент-агенції Ovatio! Жінка, яка не втомлюється доводити те, що найкращим подарунком у житті є позитивні емоції, а найбільшою цінністю – люди, які їх готові робити.


Наталія Михайлів – керівниця та головна натхненниця івент-агенції Ovatio!

За 7 років наполегливої та кропіткої праці вона та її команда реалізувала понад 2000 заходів. Приватні та корпоративні свята, відкриття великих підприємств, фестивалі, марафони, урочисті церемонії, автомобільні презентації, піар-акції, яскраві дитячі свята, благодійні заходи. Своїм головним призначенням Наталя вважає можливість робити життя людей святковішим, наповненішим, а людські стосунки – теплішими, ближчими, довірливішими.

Саме креативність та творчий підхід допомагають вирішувати найскладніші завдання, знаходити нестандартні рішення в різних ситуаціях, генерувати нові ідеї та дивувати замовників. Наш творчий підхід – це запорука успіху. «Ovatio!» має різних клієнтів, серед них є відомі особистості, підприємці, інвестори, політики, громадські лідери, закордонні гості. Тому кожен захід має бути проведений на найвищому рівні, кожен з його учасників повинен отримати бажаний післясмак. Ніколи не проходимо і повз тих, у кого свята менше. Ми завжди поряд, завжди готові допомогти. Любимо і підтримуємо діток з дитячих будинків. Вважаю, це обов’язок кожного з нас.

BOOM plus TV: Вітаємо, Наталю! Як це – сім років творити свята?!

Наталя Михайлів: Дякую! Це незабутній період мого життя! Чудовий, яскравий, насичений цікавими подіями, особливими емоціями та неймовірними людьми! Щастя переповнює за кожне створене свято, за кожну усмішку, за кожне слово вдячності.

BOOM plus TV: Починаючи свій шлях в івент-сфері, Ви мали багато планів та сподівань. Все задумане здійснилося?

Н. М. : Звісно!І навіть більше. На початку своєї діяльності я й гадки не мала, яка це відповідальність бути так близько до почуттів та емоцій своїх клієнтів; як важко, проте дуже важливо організувати надійну команду та здобути гідну репутацію. Нам це вдалося. Безмежно вдячна за це всім, хто був і є разом з нами.

BOOM plus TV: Чи багато труднощів зустрічається у Вашому бізнесі? Які секрети їх подолання?

Н. М. : Завжди хотілося мати «свою» команду «на все життя». Проте не завжди так буває. Люди часто не постійні у своїх баченнях та переконаннях, деколи у пошуку чогось кращого, а іноді-просто «не твої». Важко і виснажливо передавати їм свої знання, бізнесовий почерк, стиль роботи, напрацювання та навіть енергетику компанії. Але для мене немає напівтонів. Я максималістка та перфекціоністка, тому команда у нас завжди найкраща. Секрет простий – люблю усіх. хто «на одній хвилі зі мною». Вважаю свої знання невичерпним ресурсом та із задоволенням ділюся ними з усіма, хто хоче творити свято і робити людей щасливими.

BOOM plus TV: Ви організовуєте різноманітні свята, корпоративні івенти, активні в соціальній сфері. Чим ще плануєте дивувати?

Н.М.: Здивувати вибагливого споживача на сьогоднішній день можна лише ще більшою якістю та креативністю своїх послуг. Велика конкуренція у нашій сфері лише стимулює того, у кого здорові амбіції та гарні прагнення. Ми розширили спектр своїх послуг,запровадивши піар напрямок з соціальним контекстом. Рекламні ролики, створені нашою командою,не залишать нікого байдужим.

BOOM plus TV: Загадуєте новорічні мрії та бажання?

Н.М.: Загадую щодень і прошу Бога про їх здійснення. Це здоров’я близьких,мир на нашій землі та добро посеред нас.