День народження нової Божої дитини. Так називають хрещення, що є святим таїнством і надзвичайно важливим та пам’ятним моментом у житті кожної сім’ї.

Хрещення – це не просто данина традиції. Адже у цей день людина переживає друге духовне народження, а її душа отримує надію на порятунок і потрапляння до раю. Саме з цього моменту допомагати в подоланні всіх життєвих перешкод починає власний ангел-охоронець.

При підготовці до таїнства необхідно врахувати безліч тонкощів і нюансів. Зокрема, необхідно підібрати для дитини відповідний одяг, в якому її будуть хрестити. А неодмінно допоможе зробити цей день особливим авторський дитячий одяг для хрестин і урочистих подій від LesiPak.

«Розкішна, ніжна, дуже довга сукня…»

Детальніше про цей український бренд дитячого хрестильного одягу нам розповіла його засновниця Леся Олексюк. Як мати двох дітей, вона почала цікавитися дитячим вбранням для хрестин ще задовго до того, як у неї виникла ідея створити власний бренд.

«Цікавитись красивим, ексклюзивним одягом для хрестин я почала саме тоді, коли вперше задумалась: «А в який же одяг вбрати своїх дітей?» – усміхаючись згадує Леся Олексюк, засновниця бренду LesiPak. –  Хотілося, щоб цей одяг відрізнявся від просто нарядного одягу. Я завжди уявляла розкішну, ніжну, довгу, саме довгу, дуже довгу сукню з дорогих, натуральних тканин, вишуканих мережив, зі стрічками, перлинами, у комплекті з шапочками, віночками та прикрасами на свічки».

«Передавати хрестильну сорочку, як реліквію – з покоління в покоління»

У результаті, Лесі Олексюк вдалося перетворити своє бачення красивого хрестильного одягу на бренд, втіливши у життя всі свої творчі задуми. Судячи з великої кількості задоволених батьків, які вже похрестили своїх дітей у вбранні від  LesiPak, саме таких хрестильних сорочок їм також не вистачало раніше.

«Таїнство хрещення — одна з найважливіших подій у житті дитини. А вбрання для хрещення – це особливий вид одягу! –відзначає Леся Олексюк. – Купують такий одяг на раз, однак подія настільки важлива, що вибирати його варто дуже відповідально. Адже цей чудовий день буде багатий на зворушливі моменти, які назавжди залишаться в пам’яті всіх присутніх! Ми хочемо зробити наш одяг частиною вашої родинної традиції. Я завжди мріяла про те, щоб можна було зберігати і передавати, наприклад, хрестильну сорочку, як реліквію – з покоління в покоління. Саме тому я хочу говорити про обряд хрестин як про частину культурного коду нашої країни. У ньому є ресурс для традицій, а вони зміцнюють родини в широкому сенсі».

«Зі смаком підібрані унікальні мережива»

Комплекти для хрестин виготовлені лише з натуральних висококласних тканин, таких як шовк, батист, сатин, бавовна, мериносова шерсть. Особливість одягу від LesiPak – це зі смаком підібрані унікальні мережива.

«Кожен наряд для хрещення створюється вручну від початку і до кінця одним майстром. Виготовленням одягу займаються лише найкращі майстри, які мають великий досвід роботи з дорогими тканинами», – наголошує Леся Олексюк, засновниця бренду LesiPak.

Без сумніву, фото вашого малюка в одязі від LesiPak ще довго даруватимутьприємні емоції і навіюватимуть дорогі серцю спогади. Кожного раз перегортаючи сторінки сімейного альбому, ви будете з особливим хвилюванням розглядати фотографії вашої дитини, зроблені в день її хрещення.

При створенні кожного хрестильного вбрання для маленьких принцес його творці думають не тільки про красу одягу, а й про те, щоб він, передовсім, був комфортним для дитини.

Повітряне біле плаття і ажурна хрестильна шапочка. Настільки ніжний комплект, що від нього неможливо відвести погляд.

Витончене плаття з мереживом. До речі, з хрестильними платтями для дівчаток пов’язано багато звичаїв і прикмет. Наприклад, вважається, що одяг для хрещення має дивовижні властивості захищати людину протягом всього життєвого шляху. Тому його слід все життя дбайливо зберігати як сімейну реліквію.

Цікаво, що у Західній Європі на хрестильне плаття часто прикріплювалася бутоньєрка, яка зберігалася до того моменту, як дівчину видавали заміж. Далі вона вже прикрашала весільне плаття. Вважалося, що це принесе щастя і благополуччя в сімейному житті.

Переглянути фото зі всіма платтями та комплектами вбрання можна на сторінці бренду дитячого хрестильного одягу LesiPak в Instagram. Шукайте та знаходьте @lesi_pakі насолоджуйтеся неймовірною естетикою й красою, вибираючи те вбрання, що пасуватиме саме вашій дитині!