Добра мрія і невгамовне бажання її втілити в життя – правильний фундамент для того, щоб мрія здійснилася. Це доводить приклад власниці салону краси «Mon Real» Наталії Іванової. Життєвий шлях її мрії був довгим, але успішним. Під час нашої щирої розмови Наталія поділилася не лише секретами краси від «Mon Real», а й відверто розповіла про труднощі, які довелося долати у процесі розвитку власного бізнесу.

За хвилину розмови із Наталією ви вже чудово розумієте, наскільки вона добра і вихована. Як показує досвід, ці риси їй личать не лише як мамі двох діточок і коханій дружині, а й як успішній бізнес-леді. Саме доброта і вихованість допомогли їй як керівникові вирішувати складні завдання, переконана Наталія Іванова.


Саме доброта і вихованість допомогли їй як керівникові вирішувати складні завдання, переконана Наталія Іванова.

«Вишуканий куточок краси»

– Сьогодні студія краси «Mon Real» – це вишуканий куточок краси для справжніх жінок. А для мене особисто це ще й велика відповідальність перед кожною з них. Нашу команду об’єднує насамперед любов до своєї справи, а звідси високий професіоналізм, майстерність, вміння вислухати та допомоги кожному, хто перетинає поріг нашої студії.

Стараємося, щоб кожна жінка, незалежно від віку чи вроди, зуміла побачити саме в нас свою неповторність та вроду. Щоб була щасливою і обов’язково хотіла повернутися до нас знову. Просто, щоб була щасливою. Найбільша наша нагорода і відзнака – це вдячність наших гостів (клієнтів ми називаємо гостями, не інакше).

Намагаємося іти в ногу з часом. Систематично впроваджуємо інноваційні підходи в обслуговуванні клієнтів. Дівчата постійно підвищують кваліфікацію, відвідують різні курси, семінари як в Україні, так і за її межами.

Особливим успіхом студії краси «Mon Real» є впровадження лікувально-профілактичних процедур для догляду за волоссям. Ми працюємо з відомими італійськими, американськими, японськими брендами. Маємо схвальні відгуки від наших гостей. Це дуже унікальна та ефективна косметика винятково на натуральній основі.

«Мрія з дитинства»

– Власна студія краси – моя мрія з дитинства. Ще коли була маленькою дівчинкою, то вже тоді мені подобалися красиві жінки і те, як вони за собою доглядають. Ще дитиною почала брати з них приклад і доглядати за собою. Власне кажучи, займаюся цим і зараз, допомагаючи іншим (усміхається).

А за фахом – учитель. Пропрацювавши у школі 10 років, зрозуміла, що настав час змін. Ми з чоловіком ухвалили спільне рішення придбати салон краси.

Наталя Іванова – на обкладинці BOOM plus TV

«Прагнення до змін»

– Спеціально для цієї справи я поїхала навчатися керівництву салонного бізнесу в київській бізнес-школі. Теорія звучала цікаво і начебто добре. Але впроваджувати це на практиці виявилося досить важко.

Ми придбали готовий бізнес. Звичайно, у мене було велике прагнення до змін – щось докорінно змінити, а щось підкорегувати, бо не все було гладко і не все мені подобалося. Почали з приміщення. Салон зачинили на два тижні, протягом яких майстри там буквально жили, оновивши і змінивши практично все.

Салон став сучаснішим. Крім того, оновився і асортимент косметики. Акцент робимо на натуральній екопродукції. Перед впровадження будь-якої нової косметики я неодмінно випробовую її на собі.

«Доброта і вихованість стали рушійною силою змін»

– Я дуже хотіла зберегти професійну команду, яка вже була в салоні. Але водночас прагнула змінити деякі речі в контексті корпоративної культури та дисципліни. Наприклад, ми запровадили уніформу.

Не дарма кажуть, що легше знести та побудувати нове, ніж відремонтувати старе. Однак поступово всі зміни ми запровадили. На це пішло півроку копіткої праці та часто недоспаних ночей. Не було такого, що я організовувала збори і диктувала, що варто змінити. Я за лояльність і демократію (сміється). Тому старалася постійно комунікувати зі всіма, роз’яснюючи свої ідеї.

Мені завжди дівчата говорили: «Ви занадто вихована і добра, тому вам буде дуже складно». Але насправді саме моя доброта і вихованість стали рушійною силою змін. Вважаю: якщо трапляються певні конфлікти, суперечки або сварки, то їх завжди треба спокійно вирішувати, зібравшись у колі команди і добре подумавши, як же вийти із ситуації, що склалася.

Загалом процес змін, пов’язаних із усталеним колективом зі своїми сформованими звичками, був дуже складним. Особливо протягом перших півроку. Далі вже все пішло своїм руслом. Зараз я надзвичайно задоволена командою студії краси «Mon Real».

«Сім’я та діти – передовсім»

– Для мене дуже важливим у людях та команді є не лише професіоналізм, якого можна навчитися, а насамперед людські якості – відповідальність і вихованість. Цих позитивних рис і стараюсь навчати своїх дітей.

Попри те, що з головою занурилася у власну справу, на першому місці для мене залишається сім’я. Навіть якщо в майбутньому відкриється другий, а то й третій салон, то все одно сім’я та діти – передовсім.