Кожен з нас помічав якесь входження в роль перед іншими людьми. Ми намагаємось показати себе з іншого боку, з кращого… Щоб не злякати, щоб не відвернути від себе людей, які нам дорогі, або справити враження… Адже ми так хочемо визнання! Навіщо нам це? Навіщо носити ці маски, які обтяжують нас?

Яна Стрельбецька – сертифікований майстер тета-хілінг, тренер, медик (ЛНМУ)

Якщо ми боїмося показати справжню свою сутність, значить вона нас не влаштовує або ми не знаємо себе по-справжньому, і це робить наше життя складним і незрозумілим. Після чого ми виснажуємось і хворіємо. І все це повне нерозуміння себе як особистості. Але ж насправді ми прагнемо іншого, ми хочемо кохати і бути коханими, бути успішними і жити щасливо. Ми хочемо бути задоволені життям, а це можливо лише в тому випадку, коли ми зрозуміємо, хто ми насправді? Які якості в нас є? І чи роблять вони нас щасливими. Повне нерозуміння себе руйнує нас зсередини і призводить до дисбалансу у всіх сферах. Якщо ми будемо сміливими і дозволимо побачити себе з іншого боку і зізнаємось собі в тому, що ми насправді думаємо про себе, ми зможемо це змінити. Люди, це відображення нас самих. Ми ображаємось, коли нас критикують, але самі ж дозволяємо собі робити це  у своїх думках. Бо все починається з думки, слова, дії. Все енергія, ми енергія. І було б добре навчитися володіти нею на благо собі та навколишньому світу. Знати, як все побудовано у Всесвіті, дуже корисно і цікаво. Є вищі закони і якщо ми дотримуємось їх, ми отримуємо відповіді на усі питання, адже енергія творіння знайома нам від народження, це наш дар, з яким ми приходимо у цей світ. Немає обраних людей, усі люди мають здібності  і можливості ставати кращими. А робите ви це чи ні, це вже ваш вибір. Хоча ми робимо вибір весь час у різних ситуаціях, тоді чому ж ми не зробимо вибір стати щасливими та позбутися всього, що нам заважає. Бо це означає, що нам потрібно прийняти те, ким ми є в даний момент, що насправді ми думаємо про себе і це може нам не сподобатись, тому й тікаємо. Якщо ви втомились від такого, якщо ви не розумієте себе і якщо ви вважаєте, що світ несправедливий, зробіть один крок вперед для себе і результат, який  ви побачите, може вам сподобатись. І ви вже не захочете повертатись до стану, який вам набрид. У цьому є хороший помічник всесвітній метод тета-хілінг, який розкриває людину і допомагає подивись на світ по-новому, тобто без масок. Люди, як дзеркала, завжди покажуть те, що ми насправді думаємо про себе, так нас ніхто не чує і нам здається, що так можна, але якщо хтось озвучує це, спрацьовує наш захист і ми звинувачуємо у відповідь. Станьте відкритими і чесними перед собою, і ви побачите цей світ по-новому.

Однією з найпотужніших енергетичних, цілительських технік у світі є тета-хілінг. Що в перекладі означає «theta» – частота мозку, а «healing» – зцілення. Це технологія зцілення розуму, душі і тіла на енергетичному рівні та на рівні ДНК. Методика винайдена американкою на ім’я Віана Стайбл. У Японії цю методику викладають на державному рівні. 

Theta healing дозволяє використовувати приховані ресурси мозку для самозцілення та зцілення інших людей. Це зцілення психологічного, фізичного та духовного стану людини. У тета-стані ваша свідомість розширюється і змінюється сприйняття світу. Наш мозок постійно випромінює електромагнітні хвилі різної частоти. Наприклад, при активному спілкуванні частота випромінювань становить 12-40 Гц – це бета хвилі, а під час засинання 4-8Гц – це так звані тета-хвилі. Це стан, де ми перебуваємо між свідомим і несвідомим, у цьому стані ми можемо переписати ті програми і переконання, які руйнують нас, приводять до захворювань та непорозумінь. Це душевні травми, генетичний вплив та соціум. У тета-стані все неможливе стає можливим, людина отримує можливість впливати на навколишній світ силою свого наміру чи думки і зцілювати себе та інших людей. Наш мозок, як комп’ютер, який складається з великої кількості переконань, які закладені глибоко у підсвідомості і які впливають на якість нашого життя. Замінивши негативні програми, людина усвідомлює те, що з нею відбувається, звідки це йде (як правило з дитинства) і для чого це потрібно. Навчивши людину жити по-новому, створивши нові нейронні зв’язки, трансформація відбувається миттєво. Тета-лікування – це не тільки здоров’я, це і гармонійні стосунки з партнером, з рідними людьми, фінансове благополуччя, усвідомлення свого призначення та позитивні зміни у всіх сферах життя. Я чітко знаю, що кожна людина може оволодіти цими знаннями, пройшовши навчання, і зробити свій світ кращим, щасливішим і цікавішим.

Яна Стрельбецька