З настанням весни зміни відбуваються не лише у природі, але й у жіночих образах. Дівчата змінюють одяг, аксесуари і, звісно, make up. Сезон весна-2019 не стане винятком – уже визначились основні тренди у застосуванні декоративної косметики на цей період.

Андріана Фещук – власниця магазину NYX
  1. Відмова від зухвалих образів.

Шкіра обличчя повинна виглядати здоровою і сяяти. Але сяяти вона має не завдяки флюїдам чи тональному крему! Тренд цього сезону – Glass Skin. Щоб досягти ефекту сяяння, нанесіть на обличчя зволожувальний кремом, а тоді рідкий хайлайтер Nyx Away We Glow або Nyx Liquid Illuminator. Ці хайлайтери можна змішувати з кремом або наносити поверх тональної основи!

2. Стриманий «смокі айс».

Зараз смокі не настільки виражений, насиченість та глибина кольору не так очевидні. Максимум плавності та розтушування. У весняному сезоні актуально застосовувати таку техніку макіяжу з використанням коричневих і персикових тіней. Така палітра відтінків представлена у палетці тіней Nyx Away We Glow і Nyx Lingerie.

3. Природні брови.

Темні брови з чіткими контурами залишились у минулому. Їм на зміну прийшли м’які, природні, нефарбовані брови. Процедура щоденної укладки брів проста – розчесати їх щіточкою, а потім результат закріпити прозорим фіксатором для брів або відтінювальною тушшю із щіточкою Nyx Control Freak або Nyx Tinted Brow Mascara.

4. Вікторіанська романтика.

У моді рожеві щічки або відтінки цегляного і оранжевого. Наносимо щедро, але гарно розтушовуємо.

5. Акцент на губах.

Соковиті жіночі губи ніколи не вийдуть з моди. Відтінки фуксії або яскраво-рожевий – головні тренди сезону весна-2019.