Увічнити момент, передати емоцію, сформувати думку, підштовхнути до дії – усе це до снаги досягнути завдяки вміло відзнятому та грамотно змонтованому відео. Як саме це зробити? Відповідь на це питання добре знає Григорій Унгурян – знаний у Львові майстер своєї справи у сфері відеопродакшну.

Наша розмова відбулася в дуже символічний і знаковий момент для Григорія – час початку нової великої пригоди, час початку його власної справи – студії Unguryan Production. Про перші розділи цієї нової історії Григорій розповів в ексклюзивному інтерв’ю для «BOOM plus TV».

«Втілювати в життя власні нові ідеї»

– Ідея зі створенням студії відеопродакшну дозрівала в мене протягом досить тривалого відрізку часу. Головною передумовою стало бажання розвиватися, експериментувати та втілювати в життя власні нові ідеї.

Останні шість років я провів у команді GOODzyk Production, яку ми з нуля спільно започаткували з однодумцями. Рішення піти було моїм свідомим вибором. Хоча скажу, що піти на цей крок було нелегко. Але рішення було не спонтанним, а обдуманим і виваженим. І це цілком нормальний розвиток подій, адже в будь-якій команді на певному етапі рано чи пізно починають з’являтися ідейні розбіжності.

«Взаєморозуміння і постійна комунікація»

– Зупинятися не можна. Треба рухатися вперед, кидаючи виклик як самому собі, так і супернику. Мені подобається відеопродакшн. Я обожнюю не лише відеозйомку, а й весь процес роботи з клієнтом – від початку і до кінця.

Команда Unguryan Production вже сформована. До неї увійшли справжні професіонали своєї справи. Ми заїжджаємо на ринок комплексом. Я чітко знаю, яку роботу необхідно проробити і які ланки слід опрацювати, аби не треба було чекати ще п’ять років до того моменту, як нову студію знатимуть на ринку. Тому вже зі старту на Unguryan Production є чималий попит.

Взаєморозуміння і постійна комунікація – головні принципи, на яких сформована команда. Співпраця буде побудована так, що я прислухаюся до кожного з членів команди.

Філософія логотипу

– Якість проявляється в деталях. Лого Unguryan Production можна побачити з різних сторін, і одна з них – лабіринт, який уособлює рух з пункту «А» в пункт «Б». На шляху є безліч перешкод, безвихідних ситуацій і головне шляхів, які не приведуть до пункту «Б». Коли людина наполегливо йде до своєї мети, вона прокладає новий шлях і фінішує. З іншого боку, це лого є походженням неологізму (новостворена назва з декількох слів і не є загальноприйнятими словами) саме слова Unguryan Production з точки зору неологізму утворюють слово «up», що перекладається як «Вгору».

«Майстерно та якісно розповісти вашу історію»

– Зйомка рекламних роликів, соціальна реклама і загалом робота з весільною індустрією – ті три основні напрямки, якими займається студія відеопродакшну.

У центрі кожного з цих напрямків є історія, яку ми розповідаємо через відео. Саме історія є основою та фундаментом як для весільного, так і для рекламного та соціального ролика. Майстерно та якісно розповісти вашу історію – те, чим ми займаємося в Unguryan Production.

Весільна відеозйомка – це пам’ять на все життя. Весільне відео – це передовсім історія кохання. Цю історію закохані пишуть протягом кожного дня своїх стосунків. А завдяки відео завжди буде можливість згадати ще раз, як починалася ця довга історія любові.

«Відеоролик – це завжди заклик до дії»

– Рекламний і соціальний відеоролик – це завжди заклик до дії, на який реагують люди. Розказані на відео історії формують ідеї. Саме через створений відеоконтент можна не лише підкреслювати ті чи інші проблеми, а й демонструвати шляхи їхнього запобігання та вирішення. Це дуже динамічний і ефективний формат. За одну хвилину перегляду відео ви маєте змогу зануритися у певну проблему та включитися до її осмислення. І надихнутися!

Уже сьогодні саме через соціальну рекламу борються з байдужістю, жорстокістю та іншими недугами сучасного суспільства. Особисто для мене найближчим є напрямок роботи із соціальноюпроблематикою в сім’ї та родині. Однак разом із командою готовий братися за будь-яку соціальну тематику, на яку буде запит. Бо це потрібно – для країни, для міста і для кожного з нас.

«Ми готові до нового виклику»

– Unguryan Production наразі лише на початку своєї довгої та, не сумніваюся, успішної історії. Тут зібралася команда професіоналів зі значним досвідом, які готові до нового виклику. Отож, нумо писати спільну історію разом!