Кожна жінка хоче мати шовковисте і гладке волосся, з неповторним блиском і без посічених кінчиків. І кожна пора року приносить нам небажані зміни для наших кіс, особливо влітку. Салони краси зараз пропонують чимало процедур для запобігання сухості волосся та захистку від УФ-променів, але назви їхні часто не зрозумілі. У цьому огляді ми з’ясуємо, що таке «Абсолютне щастя», Miracle Elixir, Plasma, BTX для волосся і чому саму ці процедури так йому потрібні.

«АБСОЛЮТНЕ ЩАСТЯ» ДЛЯ ВОЛОССЯ

Професійна багаторівнева програма для відновлення волосся від японського бренду Lebel «Абсолютне щастя» розроблена спеціально для миттєвої регенерації пошкодженого волосся на глибокому молекулярному рівні. Унікальний склад відновлювальної програми ідеально підійде для волосся, яке зазнало будь-якого хімічного та УФ впливу. Вміст кожного елемента програми – це корисні та вітамінізовані елементи, які вирівнюють внутрішню структуру волосини, тим самим забезпечуючи захист вашим локонам від руйнування після використання високотемпературних приладів або після фарбування. Колір вашого волосся стане яскравішим та насиченішим за рахунок глибокого і рівномірного розподілу колірного пігменту всередині волосся. Представлена програма з оздоровлення та омолодження піклується не тільки про волосся, а й про шкіру голови, має протизапальну дію і сприяє активному росту нових здорових волосин. Уже після першого використання цього комплексу ваші пасма набудуть неймовірного блиску, здорового зовнішнього вигляду, стануть гладкими і неймовірно міцними. Унікальна програма IAU Cell Care – це поєднання натуральних корисних компонентів і новітніх розробок для відновлення і підтримання здоров’я вашого волосся.

MIRACLE ELIXIR

У вас пошкоджене волосся? Завдяки новому професійному салонному догляду ваше волосся стане м’якшим, здоровішим на вигляд та блискучим.

Miracle Elixir – глибоко зволожувальний і відновлювальний догляд для пошкодженого волосся. Після застосування догляду «Miracle Elixir», багатого кератином, внутрішня структура пошкодженої волосини відновлюється на 80%. Як результат, удвічі більше м’якості волосся.

Унікальний, насичений кератином БУСТЕР «Miracle Elixir»:

  • зменшує пошкодження у внутрішній структурі волосся до 80%;
  • забезпечує удвічі більшу м’якість волосся вже після першого застосування;
  • змішується з маскою, розробленою спеціально для вирішення індивідуальних проблем волосся.

Як додатковий догляд пропонуємо вам Miracle Elixir кератиновий спрей для домашнього використання. Він підтримує м’який стан волосся навіть після п’ятого миття голови.

BTX – CAVIAR DREAMS

BTX – це блиск, м’якість та шовковистість вашого волосся. Забезпечує природний блиск, зміцнює волосся, робить його м’яким та шовковистим. Надає об’єму по всій довжині, відновлює пошкоджене та сухе волосся. Ідеально підходить для всіх типів волосся.

PLASMA INFUSION

PLASMA INFUSION – це життєва сила та міцність вашого волосся. Ідеально підходить для тонкого та ламкого волосся, регенерує його ріст. Лікує, реструктурує та додає міцності і щільності тонкому волоссю.

Hair Plazma – основний препарат процедури – не містить води, складається на 100% з натуральних інгредієнтів. Амінокислоти і кератин надають волоссю еластичності, міцності і живлять його. Мікрочастинки алмазів дозволяють ефективно виконати пілінг на першому етапі процедури. Чорна перлина має зволожувальні властивості, містить амінокислоти, білки, полісахариди, елементи морських мінералів. Завдяки цьому відновлюється клітинний метаболізм. У комплексі з ферментами і антиоксидантами має детокс ефект.

Поєднання BTX-Caviar Dreams і Plazma Infusion утворює потужний новий ритуал Total Regeneration. Це лікувальний комплекс, насичений активними косметичними інгредієнтами, який подарує вашим волоссю силу, блиск, м’якість і життєву енергію!