Lviv Fitness Weekend – це наймасштабніша фітнес-конвенція у Західній Україні, яка вже вп’яте відбудеться у Львові. У зв’язку з ювілейною датою організатори проекту: Сергій Конюшок, Анна Лащук та Сергій Пуцов – вирішили значно розширити програму та залучити ще більшу аудиторію з метою популяризації фізичної культури, фітнесу та здорового способу життя.

Анна Лащук – головний тренер Sharel Day SPA, співорганізатор Lviv Fitness Weekend

Протягом двох днів, з 19 до 20 жовтня, на стадіоні «Арена-Львів» провідні українські та закордонні фітнес-фахівці з різних напрямів, таких як: функціональний тренінг, реабілітація, пілатес, танцювальні напрямки, зокрема zumba – будуть ділитися своїм досвідом та знаннями. Учасники конвенції отримають можливість відвідати велику кількість майстер-класів та семінарів, де дізнаються про сучасні підходи та фітнес-технології. Також у рамках конвенції відбудуться семінари, на яких провідні управлінці розглядатимуть теми бізнес-процесів у галузі фітнесу.

Унікальною подією Lviv Fitness Weekend стане мотиваційний семінар в рамках проекту «Athletes’ education» під патронатом Міжнародного олімпійського комітету. Метою проекту є створення середовища для навчання професійних атлетів та подальшого залучення спортсменів як послів для поширення вивченої інформації у своїх видах спорту. У семінарі візьмуть участь провідні спортсмени Західної України, члени обласних федерацій, студенти інституту фізичного виховання і спорту. Також в рамках заходу відбудеться велика виставка товарів фітнес-індустрії та ярмарок спорту, на якому спортивні та оздоровчі заклади презентуватимуть свої активності.

Спеціальним гостем Lviv Fitness Weekend буде Василь Вірастюк

Шанувальникам силових видів спорту буде також цікаво відвідати Lviv Fitness Weekend, оскільки тут відбудуться змагання стронгменів та Кубок України із паверліфтингу. Відвідування виставки, ярмарку та спортивних змагань безкоштовне та відкрито для всіх охочих. Цільова аудиторія Lviv Fitness Weekend – фітнес-інструктори, персональні тренери, працівники сфери фізичної культури та люди, що ведуть активний спосіб життя.