Літня злива не завадила моїй прогулянці вузькими вуличками старого міста Лева. Тут все пронизано таємницями та легендами. Вабили затишні кав’ярні, але, ховаючись під парасолею, я прямувала на зустріч чи то з містикою, чи з реальністю. Подорож майже в тисячу кілометрів заради того, щоб побачити та зануритись у мистецькі шедеври сучасності під назвою TSVETNOSTI. Саме про них так багато говорять мої колеги. Сріблястий дзвоник на дверях сповістив про мій прихід. Привітно усміхаючись, на мене чекали колеги – пані Леся та пані Алана.

Атмосфера гармонії та спокою, дивовижні барви TSVETNOSTI вражали та створювали певні відчуття єдності із Всесвітом. У ту мить відчула себе в інших, досконаліших вимірах світотворення. За філіжанкою львівської кави пані Алана ділилася результатами методики психокорекції з допомогою TSVETNOSTI.

Майже два роки фахівець психології пані Алана застосовує у своїй практиці TSVETNOSTI і має приголомшливі результати. З десяти жінок, що мали проблеми з вагітністю, дев’ять зачали дитину. Також є пацієнти, що позбулись різних фобій, хронічних захворювань та навіть зняли окуляри в поважному віці. Вкотре гортаю сторінки трактатів, що написав OL′SVOL′D. Саме в них відповіді на питання про багатогранні прояви духовного зв’язку людини і Всесвіту.

Пані Леся ділиться враженнями від співпраці з пані Вікторією, що мешкає на Дніпропетровщині. Вони ніколи не зустрічались особисто, але постійно листуються електронною поштою. Пані Вікторія захоплюється мистецтвом OL′SVOL′D(а) і вбачає в цьому не просто картини-шедеври, а послання людству з інших вимірів світотворення. Вона прочитала та описала понад двісті. Це безцінна інформація в галузі філософії, здоров’я, історії та педагогіки. Чудово розумію, що людство стає на новий етап розвитку та досконалості, з’являються нові цінності, інші світосприйняття. Переконуюсь у необхідності удосконалення знань та розширення свідомості людини для формування нової особистості. 

Інтуїтивне малярство (так називають новий напрямок мистецтва в Європі ) – це написання картин у стані медитації. Мені неодноразово доводилось відвідувати виставки інтуїтивного малярства сучасності та аналізувати його нові якості та вплив на психіку людини. Мистецтво OL′SVOL′D, народжене в Україні, подібне за напрямком, досконале в рамках мистецької майстерності та має глибокий позитивний вплив на психоемоційний стан спостерігача, а також є носієм інформації з вищих вимірів світотворення.

Час нашої зустрічі добігав кінця. Щира та відверта бесіда з колегами не дала відповідей на всі мої запитання, тому вирішила, що потрібна зустріч з пані Вікторією, можливо, саме вона усвідомлює і розуміє природу TSVETNOSTІ більш досконало та розкриє таємниці.

Завдяки подорожі я мала можливість поспілкуватися з оригіналами робіт OL′SVOL′D(а), а також реалізувати свої запити як фахівця з психології і поціновувача сучасного мистецтва. Упевнена, що мистецький бомонд України високо оцінить та визнає унікальність та значущість полотен, належно оцінить цей феномен. Я ж і досі в пошуках істини: TSVETNOSTI OL′SVOL′D(а) − це містика чи реальність?

Р.S. Кафедра валеології Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна зацікавилась феноменом TSVETNOSTI. Результати дослідження – у наступному номері.

Галина Архіпова – валеопсихолог, експерт біоенергоінформаційних технологій.  

https://www.facebook.com/groups/Cvetnosti/?ref=bookmarks

https://www.youtube.com/channel/UCgX0jlu6Te16kUTkEzqwYkw

Детальнішу інформацію про дію Цвєтностей можна отримати за тел./Вайбер: +380671724321

На головному фото: Цвєтність «Образ Діви Марії». Цвєтність демонструє чудовий образ Діви Марії – символ непорочності і краси. Вона подарує вам радість материнства і стане вашим надійним захистом від зла.