Світ – це дзеркало, і воно повертає кожному лише його відображення. Вдячності вас ніхто не навчить, поки її не відчує ваше серце!

Вдячність – велика сила, яка йде з глибини серця, наповнює наші душі і творить дива. Коли ми вдячні всесвіту за те, що маємо, це примножується і розростається. У кожного цей шлях унікальний. Якщо ми перераховуємо події, за які справді вдячні, то перемикаємось на позитивне мислення, всесвіт відповідає нам подіями у житті. Якщо ж ми вдячні за дрібниці, згодом розуміємо, що це серйозні і навіть великі події для нас. Ви можете говорити «дякую» і бути ввічливою людиною, але вдячність розкривається зовсім по-іншому. І коли ви усвідомите це, подякуйте собі. І тоді ви подякуєте всім, хто був з вами на цьому шляху. Всім, хто був причетний до усвідомлення.

Енергія вдячності – це сила, доступна кожній людині.

Вона розкривається по мірі готовності людини, але бути доброю людиною може кожен.

Доброта – це коли ми робимо добре не тільки собі, а й тим, хто нас оточує, добра людина налаштовує до себе світ і людей.

Чинити добро від душі важливо, це робить нас милосердними і чуйними. Для цього не треба шукати тих, кому потрібна ваша допомога. Озирніться – навколо безліч людей, які потребують допомоги. Не завжди слід давати їм те, що вони просять, адже люди не завжди самі усвідомлюють, що їм потрібно. Ви відчуєте це.

Однією з найпотужніших енергетичних, цілительських технік у світі є тета хілінг. Що в перекладі означає «theta» – частота мозку, а «healing» – зцілення. Це технологія зцілення розуму, душі і тіла на енергетичному рівні та на рівні ДНК. Методика винайшла американка Віана Стайбл. В Японії її викладають на державному рівні. 

 Theta healing дозволяє використовувати приховані ресурси мозку для самозцілення та зцілення інших людей. Це зцілення психологічного, фізичного та духовного стану людини. У тета-стані ваша свідомість розширюється і змінюється сприйняття світу. Наш мозок постійно випромінює електромагнітні хвилі різної частоти. Наприклад, під час активного спілкування частота випромінювань становить 12-40 Гц – це бета-хвилі, а під час засинання 4-8Гц – це так звані тета-хвилі. Це стан, де ми перебуваємо між свідомим і несвідомим, в цьому стані ми можемо переписати ті програми і переконання, які руйнують нас, призводять до захворювань та непорозумінь. Це душевні травми, генетичний вплив та соціум. У тета-стані все неможливе стає можливим, людина може впливати на навколишній світ силою свого наміру чи думки і зцілювати себе та інших людей. Наш мозок, як комп’ютер, який складається з великої кількості переконань, які закладені глибоко у підсвідомості і впливають на якість нашого життя. Замінивши негативні програми, людина усвідомлює те, що з нею відбувається, звідки це йде (як правило з дитинства) і для чого потрібно. Коли людина навчиться жити по-новому, створювати нові нейронні зв’язки, трансформація відбудеться миттєво!

Приходьте на навчання та переконайтеся в тому, що, змінюючи своє мислення, ми змінюємо мислення людей, які поруч, автоматично. Тому наш світ і є дзеркалом, в якому ми можемо побачити все, що забажаємо!

Дякуйте один одному, дякуйте всесвіту, дякуйте небу, землі і природі. Дякуйте сонечку, яке нас зігріває і світить нам.

Дякуйте своєму серцю за те, що воно відкривається божественній енергії, і ви побачите, наскільки веселіше стане жити.