Істинне щастя в гармонії з навколишнім світом, у любові, у відсутності суєти і прагненні до своєї мрії.

Будьте вдячні за все!

Життя – безцінний дар, посланий нам Всесвітом. І все, що посилають нам небесні сили – чи миті щастя, чи хвилини скорботи – потрібно сприймати з вдячністю. Безумовно, непросто навчитися дякувати Всесвіту за завданий біль. Не секрет, що злість і ненависть руйнують нас і роблять нещасними. Але чи варто раз у раз ускладнювати собі життя? Значно простіше змінити сприйняття і навчитися дивитися на проблему під іншим кутом.

Знаходьте позитивне зерно в негативних моментах, і жити стане набагато простіше. У небесних сил тисячі способів вирішення наших проблем. Довіртеся Всесвіту – і все обов’язково буде добре.

Неможливо бути хорошим для всіх! Намагаючись ощасливити всіх навколо, ви змушені будете брехати, прикидатися і зраджувати своїм принципам. У цій гонитві ви втратите себе, а хтось все одно вважатиме вас несправедливим і невдячним. Може, краще залишитися незрозумілим навколишнім, але бути чесним із самим собою? Світ, що нас оточує, – це дзеркало. Всі вчинки і риси характеру, які нам так подобаються в інших людях, – це відображення того, що ми любимо в собі. А все те, що нас засмучує в інших, – це наше невдоволення собою. Пошукайте ці моменти в собі і спробуйте їх виправити.

Навчіться дивитися правді в очі. Це справді боляче. Стикаючись зі своїми страхами або слабкостями, багато хто з нас вважає за краще викручуватися, недоговорювати або відверто брехати, тільки щоб не зізнаватися іншим і самим собі в жорстокій правді. Але якщо ви переможете себе, якщо зможете поглянути правді у вічі і визнати свої помилки, ви відчуєте неймовірне полегшення і зрозумієте, як добре жити без цього тяжкого вантажу. Подолавши свої страхи, ви станете кращими, досягнете гармонії і зробите черговий крок у своєму розвитку.

Живіть сьогоденням! Живіть тут і зараз! Насолоджуйтесь кожною хвилиною! Піклуйтеся про своє здоров’я. Як би банально це не звучало, наше тіло – це транспорт, який здатний доставити нас до нашої мрії. Стежте за своїм здоров’ям, щоб відчувати радість життя. Навчіться відчувати щастя в даному моменті, і ви станете найщасливішою людиною на землі!

Найважливіший життєвий урок, який багатьом з нас ще тільки належить засвоїти, полягає в тому, що ми повинні пізнати, прийняти і полюбити найважливішу людину у своєму житті – себе!

У кожного своє щастя. Воно багатолике. Одному для щастя потрібні багатства, іншому – гарний будинок, а ще комусь – мета в житті чи кохана людина поруч. Ви самі коваль свого щастя і маєте право вибирати те, що бажаєте отримати від життя!

Повірте, наше життя зовсім не вимагає від нас, щоб ми були ідеальними. Щоб досягти справжнього щастя, ми повинні приймати наше життя таким, яким воно є насправді, з усіма його злетами і падіннями.

Найважливіший життєвий урок, який багатьом з нас ще тільки належить засвоїти, полягає в тому, що ми повинні пізнати, прийняти і полюбити найважливішу людину у своєму житті – себе! А для того, щоб це зробити, потрібно відмовитися від багатьох речей, переконань і брехні, які за багато років стали для нас звичними, які якоюсь мірою притупляють біль життєвих ситуацій.

Відкрийте очі і наберіться сміливості поглянути на своє життя без анестезії!