Зірка представляла стрічку Стівена Содерберга «Пральня», у якій зіграла головну роль.

Венеціанський кінофестиваль у розпалі. Однією з найбільш очікуваних прем’єр стала картина Стівена Содерберга «Пральня», головну роль у якому зіграла акторка Меріл Стріп.

У центрі фільму – героїня,  яка допомогла виявити і оприлюднити «панамський архів» з даними про офшори відомих політиків і селебріті.

На прем’єру стрічки оскароносна актриса з’явилася у ніжній сукні з квітковим принтом від Givenchy.

Блакитний наряд знаменитість доповнила червоними мештами-човниками, сережками-кільцями і сонцезахисними окулярами в леопардовій оправі. Треба сказати, що виглядала 70-річна актриса як завжди неперевершено!

Нагадаємо,76-й Венеційський фестиваль розпочався 28 серпня і триватиме до 7 вересня. Традиційно відбувається він на італійському острові Лідо.

У програмі фестивалю, яка була оприлюднена на офіційному сайті фестивалю, представлено 8 основних категорій: “Основна програма”, “Поза конкурсом (ігрове кіно)”, “Поза конкурсом (документальне кіно)”, “Програма “Горизонти”, “Спеціальні покази”, “Програма Sconfini”, “Венеціанська класика” та “Спеціальні події”.

Україну на цьогорічному Венеційському фестивалі представлятимуть  три фільми: “Атлантида” Валентина Васяновича, “Пофарбоване пташеня” Вацлава Маргоуля (співвиробництво України, Словаччини та Чехії) та “Статис” (“Парфенон”) Мантаса Кведаравічюса (співвиробництво України, Литви і Франції). Також в програму увійшов фільм українського режисера Сергія Лозниці під назвою “Торжество похорону”, але країною виробництва вказана Німеччина.