Моделі 55+ вийшли на подіум в одному із показів Ukrainian Fashion Week – 2020.  Про це повідомляють на офіційному сайті заходу.

Жінки з модного агентства для дорослих «Життєлюб» представили весняно-літню колекцію під назвою STAR дизайнера Марини Рибалко. Усі моделі уперше брали участь в показі такого рівня. Наймолодшій з них 51 рік, найстаршій – 74.

 У цьому сезоні в моді впевненість, рішучість, незалежність. Тому представляли колекцію STAR моделі агентства дорослих моделей “Життєлюб”.

Правило дизайнера – гармонія у простоті. Кожна річ створена вручну, з геометричною точністю і строгістю, в класичному крої, з використанням декору у формі зірок з екошкіри. Жінки та чоловіки 50+ в одязі від бренду RYBALKO виглядають елегантно і надзвичайно стильно. Зірки на виробах створять святковий настрій для чоловіків, шифонові спідниці з геометричними піджаками додадуть жінкам образ незалежний, непокірний, але дуже романтичний. Дизайнерка вибрала природні натуральні кольори, чисті барви ранньої весни і літа – темно-зелений, глибокий синій, бордовий та різні відтінки сірого. Не обійшлося і без улюбленого чорного.

Закрив показ письменник Гарик Корогодский з моделлю у весільній сукні з відкритою спиною і декоративним бантом.

Нагадаємо, з 31 серпня до 4 вересня в Мистецькому Арсеналі відбувалися покази нового сезону Ukrainian Fashion Week, у межах якого продемонстрували колекції весна-літо 2020

У межах модної події відбулося 45 шоу, 5 спеціальних проєктів та 6 паблік-токів. Уперше Тиждень моди розпочався не з показу Лілії Пустовіт. Цього разу його відкрив  Артем Климчук,