На честь 25-річчя культового серіалу “Друзі” у Нью-Йорку відкрили музей, присвячений цьому ситкому.

Про це повідомляє портал The Drum.

Музей розташували у будинку на Мангеттені, площею 2,5 тисячі квадратних метрів. Тут можна побачитик кімнати героїв (Рейчел, Моніки, Фібі, Росса, Чендлера і Джоуї), кав’ярню Central Perk та фонтан з початкових кадрів фільму.

З архівів студії Warner Brothers також привезли добре впізнавані експонати – моторошну картину Фібі, уніформу Моніки і славнозвісні шкіряні штани Роса. Навіть підготували стенд, де продемонстрували, як змінювались зачіски Рейчел протягом 10 сезонів.

Додамо, що виставка триватиме до 6 жовтня.

Цікаві факти про серіал “Друзі”

Американський серіал «Друзі», що розповідає про життя шістьох друзів з усіма курйозами та іншими смішними випадками, був одним з найуспішніших (якщо не найуспішнішим) комедійним серіалом в 1990-х роках.

За 10 років (1994-2004) було відзнято 10 сезонів, і всі вони успішно транслювалися на телебаченні.

Назву «Друзі» не було задумано спочатку. Спочатку розглядали такі варіанти назви серіалу, як «Кафе Безсоння», «Шестеро за одного», «Навпаки по коридору» та інші.

Останню серію серіалу подивилося в прем’єрний показ понад 52 мільйонів людей, що удостоїло його аж 4-го місця в рейтингу фінальних епізодів серіалів.

З 2-го по 10-ий сезон зйомки велися в павільйоні 24 студії Warner Bros. Тепер той самий павільйон носить ім’я серіалу «Друзі».