На концерті в Києві Джамала представить нову програму, в якій будуть зібрані знакові пісні з усіх її альбомів.

Цьогоріч виповнюється десять років із моменту тріумфального виступу Джамали на міжнародному конкурсі молодих виконавців «Нова Хвиля» у Юрмалі.

Тоді співачка з неймовірним голосом і харизмою увірвалася в медіапростір України, вразивши мільйони глядачів приголомшливою майстерністю виконання і талантом. Вона з легкістю співала пісні будь-якого жанру – від народної «Верше, мій верше» до джазової History Repeating.

2016 року Джамала взяла нову музичну вершину, вигравши головний пісенний конкурс у світі – Євробачення. Її пісня «1944», присвячена депортації кримських татар, зворушила європейських слухачів і професійне журі, які також відзначили композицію окремою нагородою.

Сьогодні Джамала одна з найбільш відомих українських співачок і сонграйтерів – у її арсеналі чотири лонгплеї та один міні-альбом. Нова платівка «Крила» вийшла у жовтні 2018-го, а вже 1 лютого 2019-го співачка представила сингл Solo, написаний американськими авторами на чолі з мультиплатиновим продюсером і сонграйтером Брайаном Тоддом.

На концерті в Києві Джамала представить нову програму, в якій будуть зібрані знакові пісні з усіх її альбомів.

Кожна з цих композицій – певна віха в історії співачки. Лірична «Заплуталась» і життєствердна You’re Made Of Love, таємнича The Great Pretender і натхненна «Крила». На глядача чекає захопливе шоу, повне прекрасної музики та візуальних ефектів, які зачарують кожного.

Лайв JAMALA – це масштабні та якісні шоу. Вони наповнені чудовою музикою і зачаровують візуальними ефектами. Артистка виходить на сцену з трепетом і величезним задоволенням, а, здавалося б, уже знайомі пісні звучать дуже потужно і пронизують до мурашок по тілу.

Душевна атмосфера та спілкування з улюбленою виконавицею – це те, що можна отримати виключно на живому концерті Джа!