Український режисер і колишній політв’язень Кремля Олег Сенцов 22 вересня презентуватиме у Львові збірку автобіографічних оповідань “Маркетер”, написаних у російському ув’язненні.

Подія відбудеться в рамках 26 BookForum. Книга виходить друком у «Видавництві Старого Лева». Про це повідомляють на сторінці події у Фейсбук.

Зустріч із Сенцовим відбудеться о 13:00 у неділю, 22 вересня, у Львівській національній філармонії (вул. Чайковського, 7).

«Маркетер» — збірка малої автобіографічної прози Олега. Автор розповідає в ній здебільшого про свої студентські роки: складання іспитів, будні в гуртожитку і на квартирах, нестримні веселощі, безгрошів’я — звичні складові життя молоді, яка здобуває знання. Початок дев’яностих. Зміна цінностей. Руйнування стереотипів. Становлення. Загартовування душі й характеру. Любов, дружба, виживання і бізнес… Вдумливий та уважний читач знайде все це у новій книжці Олега Сенцова. Переклад українською мовою, який зробив Олег Осока, поданий поруч із оригіналом. Оформили збірку Оксана Йориш та Назар Гайдучик.