20 вересня неймовірна жінка, найтитулованіша кіноакторка святкує свій 85-й день народження.

Повне імя Софі Лорен — Софія Віллані Шіколоне і її по праву називають іконою італійського кіно. Вважають, що найкращу роль у своїй кар’єрі Софі Лорен зіграла у стрічці режисера Вітторіо Де Сіка «Чочара» (1960). За цю роль вона була визнана найкращою акторкою на Каннському кінофестивалі, отримала «Оскар» та безліч інших міжнародних кінонагород.

Вона стала  не лише однією із найтитулованіших акторок, але і символом краси і жіночності.

Незважаючи на вік, пані Лорен залишаєся в шикарній формі. І навіть десять років тому знялася в еротичній фотосесії для одного з італійських журналів.

Лауреатка п’яти премій “Золотий глобус”, перша лауреатка премії “Оскар” за найкращу жіночу роль у фільмі іноземною мовою (1962), володарка почесного “Оскара” (1991) з формулюванням “За кар’єру, багату ролями, які запам’ятовуються…”.

В юності Софі за високий зріст і худорлявість називали “стекето”, що означає “жердинка”. Ріст і вага актриси в молодості становили 174 см і 63-65 кг. При цьому її параметри були такими: груди – 97 см, талія — ​​74 см, стегна — 97. Такі параметри і її зовнішність режисери та продюсери назвали непридатними для актриси. Їй казали спершу схуднути на 10 кг і зробити пластичну операцію, щоб зменшити ніс і зробити тоншими губи. Але вона відмовилася це робити і стала зіркою.

У день народження кінозірки пригадуємо її висловлювання, які може взяти на замітку кожна сучасна жінка.

Справжня жінка усвідомлює, як їй пощастило — народитися жінкою.

Жінка — це не постільна приналежність і не кухонний комбайн з нафарбованими очима. Жінка — це образ, стиль і рівень життя чоловіка.

Основний інгредієнт смачної страви — це любов. Любов до тих, для кого ми готуємо.

Характер — найважливіша складова краси.

Краса — це те, за що варто боротися.

Зачіска впливає на те, як складається день, а в підсумку і життя.

Одяг — найпростіший засіб розкриття особистості.

Я можу сказати «ні» 12-ма мовами. Для жінки цього цілком достатньо.

У житті обов’язково треба спробувати все, а потім благополучно забути про деякі речі назавжди.

Навчіться користуватися вашими мізками так само вправно, як і вашою пудреницею, і тоді, можливо, пудрениця вам вже й не знадобиться.