Уперше під час Львівського тижня моди відбудуться покази кіно.

10-13 жовтня у Львові вперше проходитиме Lviv Fashion Cinema. Новий проєкт Lviv Fashion Week, що поєднає моду та кіно, має на меті поєднати для цікавої співпраці представників і поціновувачів креативних кластерів fashion- та кіноіндустрій.

Lviv Fashion Cinema — це низка заходів у форматі лекція + показ фільмів про моду і дизайн, що відбуватимуться у Кінопалаці “Копернік” (вул. Коперника, 9). Кінодобірку спеціально для LFW уклав та надав KyivMusicFilm.

Фільми, які покажуть під час Lviv Fashion Cinema:

“McQueen” — документальний фільм про життя та кар’єру Александра Макквіна, що містить інтерв’ю найближчих родичів та колег дизайнера.

“Вествуд: панк, ікона, активістка” – кінострічка про Вів’єн Вествуд, її особистість, моду та активізм.

“Дріс” — вперше Dries Van Noten дозволяє режисерові супроводжувати його у своєму творчому процесі та домашньому житті. Впродовж року Рейнер Холмерер задокументував точні кроки, які Дріс приймає при створенні чотирьох колекцій.

“Секс, мода, диско” — у центрі уваги знаходиться історія Антоніо Лопеса – впливового художника-ілюстратора 70-х років, який працював з низкою впливових глянців та здобув неймовірну популярність в Парижі і Нью-Йорку.

“Моє покоління” — архівні кадри та сучасні інтерв’ю Міка Джаггера, Джона Леннона, Твіґґі та Маріанни Фейтфулл. Вони розповідають як Англія перетворилася на мекку моди, рок-н-ролу та сучасного мистецтва.

“Геніальний кутюр’є” — документальна стрічка про останні роки Іва Сен-Лорана. Олів’є Мейру майже на три роки отримав ексклюзивний доступ до майстерень дому моди Yves Saint Laurent, де його легендарний засновник готував свої останні колекції.

Розклад кіносеансів можна знайти на сайті LFW.