“Чорнобиль” визнали найкращим міні-серіалом року.

У Лос-Анджелеся відбулася 71-ша церемонія вручення нагород у газузі телебачення. Три нагороди “Еммі” отримав серіал «Чорнобиль», створений компанією НВО. Про це повідомляють у Твіттері премії.

«Чорнобиль» визнали найкращим міні-серіалом року. Крім того, премії за найкращу режисуру і найкращий сценарій серед міні-серіалів отримали режисер Йохан Ренк і сценарист Крейг Мейзін.

Нагадаємо,”Чорнобиль” – п’ятисерійний драматичний міні-серіал, створений американським телеканалом HBO спільно з британською телемережею Sky і присвячений аварії на Чорнобильській АЕС у 1986 році, ліквідації наслідків цієї аварії і розслідуванню її причин. Зйомки серіалу відбувалися в Україні та Латвії. Саундтрек до серіалу виконав Львівський муніципальний чоловічий хор «Гомін».

 «Еммі» — престижна американська премія, яка вважається телевізійним еквівалентом «Оскара».

Церемонія вручення Emmy за традицією проходить у Microsoft Theater у Лос-Анджелесі. Премію вручає Академія телевізійних мистецтв і наук, заснована у 1946 році. Назва премії походить від слова “immy” – так називалася катодна трубка в перших телевізійних камерах.