Допрем’єрний показ фільму  “Захар Беркут» відбудеться у Львові 7 жовтня.

Побачити історичний екшн “Захар Беркут” від режисерів Ахтема Сеітаблаєва та Джона Вінна можна буде 7 жовтня у кінотеатрі MULTIPLEX в ТРЦ “Спартак.

У рамках презентації у музейно-культурному комплексі “Львівярня” також відбудеться відкриття виставки “Світ Захара Беркута”, де будуть представлені образи та костюми героїв, виготовленні вручну спеціально для зйомок фільму. Куратор виставки – художник з костюмів стрічки “Захар Беркут” Антоніна Белінська. Також на події буде представлено пам’ятну монету.

Фільм знято за однойменною повістю Івана Франка.

Сюжет фільму. Рік 1241. На нашу землю напала монголо-татарська орда під проводом жорстокого хана Бурунди. Орда рухається на захід, знищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до Карпатських гір, вони вирішили трохи відпочити, розбити табір. Вночі туди проникло кілька місцевих мисливців – брати Беркути, які звільнили всіх полонених. Бурунда був у люті, коли про це дізнався. Тепер він вважає своїм обов’язком помститися кривдникам і знищити місцеві поселення. Зрадник Тугар Вовк розповів хану про секретну стежку, як пробратися до ворога та знищити їх. Місцеві мисливці на чолі із Захаром Беркутом абсолютно не хочуть знищення поселень, тому створили свій план, як зупинити монголів раз і назавжди.

Головну роль у фільмі зіграв голлівудський актор Роберт Патрік (“Термінатор 2: Судний день”). Також на широкому екрані глядачі побачать: Андрія Ісаєнка (“Кіборги”), Томмі Фленагана (“Хоробре серце”), Аліну Довбуш («Мізантроп») та інших.

Відомо, що фільм було знято англійською мовою, але для українського прокату всю стрічку буде продубльовано українською.

Всеукраїнська прем’єра стрічки запланована на 10 жовтня 2019 року.