14 жовтня стартував офіційний тур герцога і герцогині Кембріджських Пакистаном. Щодня Кейт Міддлтон і принц Вільям відвідують різні заходи та зустрічі з місцевими мешканцями. Зокрема королівське подружжя побувало у школі College Model School в Ісламабаді, зустрілось із прем’єр-міністром країни тощо.

BOOM plus TV зібрав  образи герцогині Кембріджської у рубриці «У фокусі».

У перщий день офіційного візиту Кейт Міддлтон обрала сукню ніжно-блакитного кольору бренду Catherine Walker і вузькі шатни, які є традиційним вбранням для Південної Азії.  Стриманийобраз герцогиня доповнила мештами-човниками на підборах Rupert Sanderson.

На зустріч із школярками College Model School в Ісламабаді Кейт Міддлтон обрала вбрання у кольорах національного прапора Пакистану: пальто Catherine Walker салатового відтінку і білі штани місцевого дизайнера Maheen Khan. Комплект доповнили клатч та смарагдові човники Emmy London.

Для наступного офіційного візиту 37-річна Кейт Міддлтон обрала національну синю сукню з вишивкою пакистанського дизайнера Maheen Khan. Рожеві балетки Russell & Bromley доповнили образ герцогині.

А от на спеціальний прийомі, який організував Верховний комісар Британії, Кейт одягла надвичайну смарагдову сукню з паєтками від Jenny Packham. Образ доповнили великі сережки і національний шаль дупата.