Українська виконавиця Гайтана вперше після народження доньки випустила відеороботу “Танці з зірками”.

40-річна співачка постала в несподіваному апмлуа – в образі гарячої танцівниці. У кліпі взяли участь 11 танцюристів, а поставкою танцю зайнялась Анна Бондаренко.

Сюжет відео розгортається навколо хлопця-спортсмена та дівчини-танцівниці. Хлопець настільки закоханий в свою обраницю, що заради неї готовий навчитися новому – хореографії. Танці розпалюють між парою ще більші почуття, і завдяки коханій, герой досягає неймовірного успіху в нелегкому для нього занятті. Гайтані в цьому кліпі дісталась роль хореографа.

«Головна героїня – Анна Бондаренко, саме вона стала нашим постановником. У неї дуже багато досвіду в різних танцювальних сферах. Анна навчила мене кльовим афрорухам, які я виконаю в кліпі. Зізнаюсь чесно, так я не танцювала ще ніколи в житті», – каже Гайтана.

На два дні зйомок кліпу майданчик перетворили на танцювальну залу. У кадрі запалювали одинадцять танцівників, яких попередньо відібрали на кастингу. На роль в кліпі Гайтани претендували сотні талановитих танцюристів, проте обрати довелося найтипажніших.

За екранізацію танцювальної історії кохання взявся Олександр Ессамі.

«У нашому житті завжди з’являються якісь питання, які наштовхують нас на цікаві рішення. Саме після цього ми робимо щось несподіване, нереальне, те, на що би ми ніколи не наважились просто так. Саме це ми будемо показувати в нашому відео», – зазначив Олександр Ессамі.