Це буде перший за 12 років виступ одного з найвидатніших рок-музикантів сучасності в Україні.

13 червня в рамках масштабного світового турне “HERE TO LOVE” один з найвидатніших рок-музикантів сучасності, продюсер та мультиінструменталіст, володар чотирьох премій Grammy, Lenny Kravitz дасть концерт у Києві.

Lenny Kravitz привезе до Києва свій одинадцятий лонгплей «Raise Vibration” – платівку 2018 року, в якій він поєднав рок-н-рол, фанк, блюз та соул та підняв цей мікс на надосяжну висоту.

Альбом “Raise Vibration” – це нові ідеї Lenny Kravitz та три десятиліття його досвіду, це потужне творче відродження, смілива, яскрава робота, яка повністю відображає дух та масштаб музиканта.

Досягнення Ленні Кравіца можна перераховувати довго. Його десять студійних альбомів розійшлися по світу 40-мільйонним тиражем, він писав пісні для Мадонни і Aerosmith, з’явився на сольному альбомі Міка Джаггера і грав з Девідом Боуї. Він знімався в блокбастерах, а його креативна агенція Kravitz Design розробляла ідеї для Rolex, Leica and Dom Perignon.

Та головне – Lenny Kravitz продовжує записувати хіти та гастролювати світом, і в червні 2020 року в київському Палаці спорту ікону рок-н-ролу можна буде побачити й почути наживо.

Сет-лист шоу “HERE TO LOVE” – це і перевірені хіти, такі як “Fly away”, “American woman”, “Let Love Rule”, і пісні з нового альбому “Raise Vibration”.