5 листопада у Львові відбудеться соціальний проект Red Brunch, який організовує відома телеведуча Яніна Соколова. Red Brunch відбувається кожен перший вівторок місяця для підтримки онкохворих дітей. У листопаді День донора вже вп’яте відбудеться у Києві і нарешті ВПЕРШЕ у ЛЬВОВІ. Кожен охочий може долучитися до добрих справ і стати донором крові або волосся.

«За результатами чотирьох перших бранчів, які відбулися у Києві, 240 людей стали донорами крові, — йдеться на сторінці події у Фейсбук. — Це означає, що разом ми врятували 720 життів, 17 людей віддали своє волосся на виготовлення перук для дітей, яківтратили власне волосся внаслідок хіміотерапії».

Перший Red Brunch відбудеться у співпраці з ДонорUA та ДонорUA Львів».

Місцем проведення стане готель Bank Hotel, де також працюватиме спеціальна перукарня для донорів, які пожертвують своє волосся на перуки. Крутий перукар обріже ваше волосся та передасть в майстерню, яка виготовляє перуки, а далі зробить вам бомбезну стрижку. Виготовлення перук оплачує ініціатива Hair for Share, і ви можете підтримати їх не лише волоссям, але і фінансово, йдеться на сторінці події.

На львівському Red Brunch будуть присутні зокрема ведуча Яніна Соколова та лідер гурту «Друга Ріка» Валерій Харчишин.