Текст листа оприлюднили у львівській мерії.

Міський голова Львова Андрій Садовий отримав листа від голлівудського актора Тома Круза. У листі актор дякує мерові та мешканцям Львова за гостинність під час свого візиту до нашого міста, який відбувся на початку жовтня цього року, повідомляє прес-служба ЛМР і подає текст листа.

«Шановний мере Садовий!

Від себе та від імені Кріса МакКворі, Джека Маєрса хочу висловити щиру подяку за теплий прийом. Було дуже мило з вашого боку і з боку Катерини прийняти нас, коли ми відвідали ваше красиве місто. Ми завжди будемо пам’ятати доброту та турботу, яку ми отримали від вас, вашої дружини та мешканців Львова.

Вибір локацій був винятковим, і ми сподіваємось продовжити цей процес.

Ваш друг Том Круз».

Нагадаємо, на початку жовтня голлівудський актор Том Круз приїхав в Україну. Спершу він відвідав Київ, де зустрівся з президентом Зеленським, а 2 жовтня побував у Львові. Міський голова Львова Андрій Садовий з дружиною Катериною Кіт-Садовою зустріли актора на площі Ринок. Мер подарував Томові Крузу пам’ятну монету Короля Данила Галицького і книгу про історію авторства С. Плохія. Також Том Круз залишив запис у Книзі почесних гостей міста Львова.

До слова, попередньо була інформація, що актор прибув до України, щоб розглянути деякі локації для зйомок одного зі своїх нових кінопроектів.