У мережі з’явився офіційний трейлер  українського фільму  Христини Сиволап «Віддана». У прокат стрічка вийде 16 січня 2020 року.

Картину «Віддана» знято за мотивами роману Софії Андрухович «Фелікс Австрія», який у 2014 році став переможцем всеукраїнської премії «Книга року ВВС».

Дія роману розгортається у Станіславові другій половині 19 століття. Доктор Анґер втрачає в пожежі дружину, але вдається врятувати двох дівчат – рідну доньку Аделю і доньку хатніх робітників Стефанію. У момент розпачу доктор вирішує виховувати їх разом.

Минає 25 років. Дівчата виросли і так само нерозлучні, хоча Аделя тепер заміжня. Стефа ж веде господарство, втамовуючи свою пристрасть у кулінарії. Та вони досі не розуміють, хто вони одна одній: сестри та подруги, чи служниця та господиня. У калейдоскопі любові та ревнощів, подвійних смислів та таємниць грань між реальністю і вигадкою остаточно зникає.

Картина є копродукцією України та Польщі.

У головних ролях глядачі побачать Маріанну Янушевич, Алесю Романову та Романа Луцького. Вишуканими образами нас здивують Ада Роговцева, Наталя Васько, Ірма Вітовська та Марина Кошкіна. Складний каскадерський номер виконає Народна артистка України й прима-балерина Національної опери України Катерина Кухар.
Щодо чоловічих ролей – перед нами постануть Олександр Кобзар, Сергій Волосовець, Євген Янович, Важа Годердзішвілі, Себастьян Цибульський і Ясін Фараджаллах.