• Прагнете комплексного оздоровлення організму?
• Хочете підвищити імунітет?
• Мрієте про зменшення маси тіла?
• Бажаєте корекцію фігури?
• Хочете, нарешті, позбутися шлаків, які накопичували роками.

Ми з радістю допоможемо! Запрошуємо поєднати розкішний відпочинок та якісне оздоровлення у готелі Mirotel Resort & Spa, 5*, що розташований в центрі знаменитого бальнеологічного курорту Трускавець поряд з унікальними цілющими джерелами мінеральних вод, серед м’якого клімату і найчистішого повітря. Родзинкою комплексу є лікувально-діагностичний реабілітаційний центр «Мед Палас», де провідні фахівці з турботою про своїх гостей розробили спеціальні цільові медичні програми та процедури, спрямовані на всебічне очищення як усього організму, так і окремих органів: «Мембранний празмаферез», «Детокс» та «Інтенсивне жироспалювання». Бажаний ефект від ексклюзивних медичних програм та процедур досягається без медикаментозного втручання, у поєднанні з унікальними властивостями мінеральних вод Трускавця, які не мають аналогів у світі.

Процедура «Мембранний празмаферез» це очищення крові відділенням від клітин крові плазми, що містить токсини, алергени й антитіла. Після чого формені елементи повертаються у кровообіг, а рідка плазма утилізується. Процедура дозволяє знизити концентрацію патогенних білків, гормонів, ліпідних компонентів, антитіл і антигенів в організмі. Після процедури організм створює нові клітини і білки крові, запускає процеси регенерації. Празмаферез використовується і як метод детоксикації.

«Мембранний празмаферез» в медичному центрі «Мед-Палас» проводиться на новітньому німецькому апараті «Aurora FRESENIUS KABI», першому в Західній Україні. Для отримання позитивного результату процедури проводять курсом не менш ніж три рази.

«Мед-Палас» пропонує комплексні програми очищення організму «Детокс», де застосовані унікальні методики, які доступні тільки в нашому медичному центрі. Поєднання цих методик з уживанням мінеральних вод значно підсилює ефект програм в порівнянні з іншими пропозиціями очищення організму. На практиці ці унікальні програми застосовуються вже понад п’ять років і мають позитивні результати та тривалий ефект.

Програму детоксикації організму розробили профільні фахівці та провідні дієтологи медичного центру «Мед-Палас» з урахуванням різних потреб і побажань наших гостей:

програма «Детокс» Mini (3 дні),
програма «Детокс» Basic (7 і 14 днів),
програма «Детокс» Active (7 і 14 днів).

Програми відрізняються тривалістю та ступенем медичного навантаження і складаються з діагностичних процедур і лабораторних досліджень, консультацій фахівців та фізичних навантажень, гідро-, бальнео-, SPA-процедур. Але всі програми об’єднує обов’язкова розробка індивідуального дієтичного меню із супроводом лікаря-дієтолога.

Догляд за тілом частина культури, із цим не посперечаєшся. Прекрасну і сильну стать зацікавить популярна програма «Інтенсивне жироспалення». У Mirotel Resort & Spa худнемо легко і швидко! Грамотно підібраний лікарем-дієтологом раціон з використанням амінокислот, мінералів і білків високої якості марки Macresces, харчових нутрієнтів марки Solgar і комплексу процедур допоможе лише за 11 днів ремоделювати вашу фігуру.

Якщо ви дбаєте про своє здоров’я, цінуєте свій час і віддаєте перевагу якісному відпочинку – радо чекаємо вас у готельному комплексі Mirotel Resort & Spa 5! Відпочивайте та змінюйтесь з нами.