Головне правило макіяжу цієї осені – легкість. Просте нанесення і природність. Природний і модний макіяж осені 2019 року означає, що він підходить до вашого кольору волосся, образу, типажу.

Легка тональна основа. Час, коли в макіяжі використовували щільну тональну основу, залишився в минулому. Тепер візажисти рекомендують використовувати напівпрозорі текстури, що не перекривають природний колір лиця. Завдяки цьому обличчя виглядає здоровим і природним. Тінти для обличчя Nyx Bare with me підходять для всіх типів шкіри, зволожують її протягом восьми годин і мають легку текстуру.

Щічки немов з морозу – ще один модний б’юті-тренд осені 2019 року, який плавно перейде в зимовий. Зазначимо,що ніжні рожеві рум’яна найкраще поєднувати з м’якими тонами рожевих помад. Зустрічайте нашу осінню новинку – рум’яна Nyx Sweet Cheeks у матовому та блискучому фінішах.

Димчасті очі! Димчасті коричневі тони на очах додають образу стриманої елегантності, особливо якщо використовувати монотонну палітру на щоках і губах. Осіння мрія – нова палетка Modern Dreamer. У палетці 40 відтінків з матовим та шимерним фінішем.

Матові червоні губи! Оксамитово-червоні відтінки губ стають однією з характерних особливостей осіннього макіяжу. Класично червоні, вогняно-червоні і глибокі винні тони як правило поєднуються з лаконічним мейком, коли акцент робиться тільки на губах. Ідеальний матовий бархатний червоний відтінок помади Suede і олівчики в тон помади.