У чому особливість школи ThinkGlobal Lviv, чого і як тут навчають дітей.

Школа ThinkGlobal Lviv – це простір для впровадження глобальних освітніх змін та розвитку освіти в Україні. Очільниками навчального закладу є Надія та Михайло Дубченки. Відкрити власну школу подружжя захотіло після того, як перед ними постала проблема, куди віддати вчитися свою дитину. Вони не могли знайти навчального закладу, де б учневі давали більше, ніж просто знання.

Очільники навчального закладу – Надія та Михайло Дубченки

«Ми не лише даємо дітям академічні знання, а й вчимо їх бути успішними в сучасному світі. Тобто виховуємо нову українську еліту, людей з потужним мисленням, які можуть в майбутньому змінити світ. Це діти, які після закінчення школи створюватимуть або впроваджуватимуть нові сенси та нові правила гри у бізнесі, науці, технологіях, соціальній сфері», – каже Надія Дубченко.

«Ми не лише даємо дітям академічні знання, а й вчимо їх бути успішними в сучасному світі”.

ThinkGlobal Lviv – це навчальний заклад з демократичною культурою навчання, спрямованою на самопізнання та поглиблене вивчення явищ реального світу, набуття навичок впливу на себе, оточення та глобальний світ.

«Основну увагу у школі ми акцентуємо на розвитку глобального мислення дитини, глибинному пізнанні світу, а також розвитку спроможностей впливу через власний інтелект та інновації. Наш навчальний заклад орієнтований на виховання майбутніх топ-менеджерів, архітекторів соціальних систем, творців сенсів, людей інтелектуального впливу, новаторів, підприємців та урядовців, – зазначає очільник школи Михайло Дубченко. – Після закінчення школи дитина володіє достатнім рівнем підготовки і має високі шанси вступити у провідні виші світу або реалізувати себе в інтелектуальній сфері роботи паралельно з дистанційним навчанням у ВНЗ чи навіть замість нього».

Школа ставить перед собою завдання навчити студентів забезпечувати собі гідний рівень достатку та якості життя. Серед численних переваг ThinkGlobal Lviv: авторська система навчання, яка поєднала в собі канадську, фінську, сінгапурську та українську системи освіти; двомовне навчання і англійська у кожній дисципліні.

Крім стандартних предметів, дітей вчать фінансової грамотності, Engineering, Science and technology, мови програмування IT і Global Issues. Після закінчення школи дитина отримує український та американський дипломи.

 • Наші переваги:
 • – замість підручників – ноутбук, яким забезпечує школа
 • – ментор у кожної дитини, якого вона обирає сама
 • – два викладачі на уроці
 • – не більше ніж 15 дітей у класі
 • – відеоспостереження зі звуком і онлайн доступом
 • – відсутність домашніх завдань
 • – школа повного дня з понад 20-ма гуртками на вибір
 • – десять місяців навчання
 • – заохочення у вигляді «кепсів» – шкільної валюти, за яку можна придбати навіть мобільний телефон
 • – довіз із будь-якого району Львова

ThinkGlobal Lviv – у нас замість нудних уроків, проєкти, які змінюють світ.