Завдяки цим правилам ви зможете внести в життя більше яскравості і позитиву, наповнити його новим змістом, любов’ю і мудрістю.

1. Правило дзеркала.

Люди, які оточують мене, є моїми дзеркалами, що відбивають ті мої риси, які часто я сам не здатний усвідомити. Наприклад, якщо хтось веде себе стосовно мене грубо, то це означає, що я сам цього хочу або принаймні несвідомо допускаю таку поведінку. Якщо я часто стаю жертвою обману, то це ознака того, що я занадто довірлива людина. Тож злитися можу лише на себе.

2. Правило вибору.

Я розумію, що все, що трапляється у моєму житті, – це результат мого вибору. І якщо зараз я розмовляю із нудною людиною, чи не означає це, що я сам буваю занудою?

Не існує поганих людей, є нещасні. Якщо я страждаю від спілкування з ними, отже, сам цього хочу. Я сам винен у тому, що трапляється зі мною. Бо люди є творцями власної долі.

3. Правило помилки.

Я визнаю, що регулярно помиляюся. Розумію, що мої думки і дії бувають помилковими. Справжній світ не чорно-білий, і я далеко не ідеальний. Я звичайна людина, яка може час від часу помилятися. Найважливіше – це вміти усвідомити помилку, своєчасно її виправити і не картати себе за це!

4. Правило взаємності.

У мене є саме те, що мені потрібно і чого я вартий. Чи це стосунки з людьми, що мене оточують, чи кар’єра, чи фінанси. Якщо я не вмію любити, то нерозумно сподіватися, що мене полюблять по-справжньому. Тому всі мої скарги не мають сенсу. Але якщо я вирішую змінитися, люди навколо мене також змінюються на краще.

5. Правило залежності.

Мені ніхто нічого не винен. Я допомагаю всім, кому можу, і не чекаю нічого натомість. І це робить мене щасливим.

Щоб стати хорошою людиною, ви для початку повинні знайти внутрішню силу. Щоб знайти внутрішню силу, потрібно почати вірити в те, що ви можете все. Але необхідно також навчитися, якщо потрібно, казати «ні».

6. Правило присутності.

Я живу тут і зараз. Минуле – це минуле, а кожна прожита мить – це і є теперішнє. Майбутнього теж немає, бо воно ще не настало. Життя в минулому може привести до депресії, а переймання майбутнім – до тривоги і занепокоєння. Жити тут і зараз – ось де справжнє щастя.

7. Правило оптимізму.

Поки я нарікаю на життя, воно минає, а я навіть цього не помічаю.Очі бачать, ноги ходять, вуха чують, серце б’ється, душа радіє. Мій фітнес – це промені сонця, ліс і річка. Якщо я йду вперед, вітер віє мені в обличчя і я відчуваю, що живу.