Чому діти копіюють батьків?

Коли дитина народжується, перше, що вона бачить, це батьків, яких сприймає, як богів. Мати чи батько для дитини – це все. З віком мислення дитини змінюється, і приходять усвідомлення, хто такий Бог насправді. Тільки своїм прикладом ви зможете показати дитині, що в житті важливо, а що ні, яке може бути життя і як досягати бажаного.

Ми часто беремо на себе забагато відповідальності, яка повинна належати дітям. Ми робимо за них уроки, збираємо ранець у школу, дізнаємось в інших батьків домашнє завдання, а потім дивуємось, чому дитина не є самостійною.

Часто ми ухвалюємо рішення за дітей або ж намагаємось контролювати їхнє життя. А все тому, що вважаємо, що ми є старшими, а отже, краще знаємо. Чому все наше життя крутиться навколо дітей? Тому що ми не маємо свого життя, не побудували власного життя, або взагалі не знаємо, як його будувати? В такому випадку усе життя крутиться навколо дитини. І не живемо ні ми щасливим життям, ні дитина. Коли чоловік і жінка виконують абсолютно всі забаганки дитини, вони стають для неї персоналом обслуги, не розуміючи, що шкодять насамперед їй.

Батьки вірять, що забезпечують краще дитинство для своєї дитини. Дивлячись на такі сім’ї, хотіла б сказати мамам і татам – залиште дітей у спокої і займіться собою. Тому що ви псуєте їм життя! Ми можемо зробити дитину щасливою, коли самі станемо щасливими. Але коли в нас цього немає, ми їм у цьому не порадники. Багато батьків пояснюють таку поведінку бажанням, щоб їх діти виросли успішними, багатими, мали право вибору у житті. Оскільки у них свого щастя не було чи немає, вони так відчайдушно хочуть, щоб хоч діти були щасливі. 

Але бути щасливим – це мистецтво, якого потрібно навчитися. А діти завжди вчаться у батьків

Але бути щасливим – це мистецтво, якого потрібно навчитися. А діти завжди вчаться у батьків. Тому все зводиться до нас самих. Чого можуть навчитися діти у батьків, які кричать, надриваються, тривожаться і не довіряють світу, тоді як можуть бути задоволені та щасливі. Але цього їх не навчили. Якщо ви не хочете для дітей такого життя, як у вас, тоді виправляйте себе і своє ставлення до життя. 

Однією з найпотужніших енергетичних, цілительських технік у світі є тета-хілінг, що в перекладі означає «theta» – частота мозку, «healing» – зцілення. Це технологія зцілення розуму, душі і тіла на енергетичному рівні та на рівні ДНК. Методику винайшла американка на ім’я Віана Стайбл. В Японії її викладають на державному рівні. 

Theta healing дозволяє використовувати приховані ресурси мозку для зцілення себе та інших людей. Це зцілення психологічного, фізичного та душевного стану людини. У тета-стані ваша свідомість розширюється і змінюється сприйняття світу. Наш мозок постійно випромінює електромагнітні хвилі різної частоти. Наприклад, під час активного спілкування частота випромінювань становить 12-40 Гц, це бета-хвилі, а під час засинання – 4-8Гц, це так звані тета хвилі. Це стан, де ми перебуваємо між свідомим і несвідомим, у цьому стані ми можемо переписати ті програми і переконання, які руйнують нас, приводять до захворювань та непорозумінь. Це душевні травми, генетичний вплив та соціум. У тета стані все неможливе стає можливим, людина може впливати на навколишній світ силою свого наміру чи думки і зцілювати себе та інших людей. Наш мозок, як комп’ютер, який складається з великої кількості переконань, що закладені глибоко у підсвідомості і які впливають на якість нашого життя. Замінивши негативні програми, людина усвідомлює те, що з нею відбувається, звідки це йде, (як правило з дитинства) і для чого це потрібно. Коли людина навчиться жити по-новому, створить нові нейронні зв’язки, трансформація відбудеться миттєво!

Зробіть себе щасливою людиною – і ваші діти також будуть щасливі. Якщо ви відповідатимете за своє життя самі і не перекладатимете відповідальність на владу, країну, керівництво, то і ваші діти навчаться відповідати за свої вчинки. І тоді з ними все буде добре!

Буває так, що ми хочемо дати своїм дітям те, чого самі недоотримали у дитинстві. Але це наші нездійсненні мрії. Ми не питаємо у дітей, чого вони хочуть насправді, про що мріють.

Ми не можемо прожити за дітей їхнє життя і не можемо вберегти їх від помилок. Бо те, що ми називаємо помилками, це лише досвід. Сходинка до того, щоб вдосконалити себе, стати кращим. Лякаючи дитину помилками, ми програмуємо її на невдачі, позбавляючи можливості подорослішати та відповідати за свої вчинки. Замість того, щоб похвалити і сказати, що їй усе вдасться. 

Батьки! Якщо хочете виростити щасливих і успішних дітей, то залиште їх у спокої і займіться своїм життям! Знайдіть власні інтереси і цілі. Знайдіть те, що зробить вас щасливішим, тому що дітям потрібні щасливі батьки. Живіть, передусім для себе, але поруч з дітьми, даючи їм можливість ставати вільними і самостійними.

На головному фото: Яна Стрельбецька сертифікований майстер Sertificate of Science вищої категорії наук Theta Healing Institute USA, тренер, медик (ЛНМУ)